Značka Tork spadající pod společnost Essity nabízí nástroje a informace, které firmy potřebují k udržení nového hygienického standardu. Spadá mezi ně i nová webová stránka s poselstvím „Udržme nový hygienický standard“. Představuje všezahrnující zdroj, který mohou firmy využít při tvorbě plánu na znovuotevření a pro zlepšení hygienických procedur. Materiály obsahují volně ke stažení příručku Zpátky do práce, jež firmám pomůže fungovat podle nových norem, díky čemuž se jejich zaměstnanci i klienti budou cítit bezpečněji. S rozsáhlými a celosvětovými zkušenostmi v oblasti profesionální hygieny poskytuje značka Tork firmám odborné znalosti, které potřebují, aby splnily, nebo dokonce předčily zvýšené nároky na hygienu. Například v globálně prováděném průzkumu celých 81 % respondentů očekávalo, že budou mít veřejné toalety a umývárny zajištěny hygieničtější prostředí než před rozšířením onemocnění covid-19. Hygienické procedury nikdy nebyly důležitější než v současné době.

„Toto období bylo pro firmy náročné – pro ty podniky, které zůstaly otevřené, stejně jako pro ty fungující s omezenou kapacitou a čekající na lepší časy. Hygienické standardy a očekávání zákazníků ohledně hygieny se zvýšily. Jakmile podniky opět otevřou a uvítají zpět zaměstnance a zákazníky, budou hygienická opatření pod větším dohledem než dříve,“ říká Don Lewis, prezident Essity pro oblast profesionální hygieny. „Tork nabízí podporu a vhled založený jak na desetiletích zkušeností, tak i nejnovějších doporučeních od světových zdravotnických organizací. Naším cílem je pomoci udržet všechny prostory hygienické a podpořit naše zákazníky, aby se zorientovali v náročnějším novém prostředí a udrželi nový hygienický standard,“ dodává.

Nové materiály pro firmy obsahují:

  • Bezplatnou přizpůsobitelnou příručku Zpátky do práce, která se dá stáhnout včetně kontrolních seznamů a značení využitelných jako součást plánu na znovuotevření.
  • Letáky, infografiky a vzdělávací videa vysvětlující, jak dávkovače hygienických prostředků (papírových ručníků, mýdel, kapesníků, ubrousků a podobně) pomáhají k větší čistotě a bezpečnosti každého zařízení.
  • Doporučení na produkty značky Tork, které firmám pomohou udržet nový hygienický standard.

Návštěvníci stránky mají nadále přístup k materiálům v příručce Bezpečně v práci, která vznikla už dříve tohoto roku a obsahuje cenné tipy, návody a informace o produktech pro různé firmy a zařízení, včetně kanceláří, vysokých škol, továren, zdravotnických zařízení, restaurací a dalších.

V návaznosti na iniciativu pro udržení nového hygienického standardu se Tork letos zapojí do akce Interclean Amsterdam Online 2020 konané 3. až 6. listopadu. Jako hlavní sponzor této události Tork hostí virtuálně přenášená setkání a zapojí se do panelové diskuze, kde bude sdílet své znalosti, nástroje a inspiraci. Prioritními tématy jsou udržení a optimalizace hygienických standardů s datově řízeným úklidem, systém pro čištění povrchů Tork EasyCube® a rovněž Tork řešení pro hygienu rukou a péči o pokožku.

Pro registraci do Interclean Amsterdam 2020 Online klikněte prosím zde.

Pro bezplatné stažení materiálů a více informací o tom, jak Tork pomáhá firmám udržet nový hygienický standard, navštivte tork.cz/bezpecnevpraci.

 

Redakce Gastro&Hotel