Balení Tork Easy Handling® se ukázalo ideální už v případě mnoha výrobků Tork. S tímto novým a chytře navrženým systémem obalů přichází i praktičtější balení ubrousků.

Systém šetří čas a úsilí vynaložené při přenášení kartonů, které jsou nyní navržené tak, aby s nimi šlo snadno manipulovat. Tork Easy Handling® tedy šetří čas, který můžete věnovat obsluhování hostů. Při vstupu do obchodu chceme rychle najít to, co hledáme. Proto je tak důležitý snadný přístup k produktu. Pro značku Tork je to jednoduché. Nové obaly ubrousků Tork znamenají snadnou manipulaci, snadnější a příjemnější práci.

Úspěch inovace spočívá v obalu

Mnoho hodin analýz a přemýšlení nad tím, jak může být balení ubrousků ještě praktičtější, přineslo výsledek v podobě jeho vylepšení a zjednodušení.

Snadnější otevírání

Stačí odtrhnout podél perforace a krabice se promění v praktický balíček, který stojí na polici a usnadňuje dosáhnout na další ubrousek.

Jednodušší přehled

Až do teď mohlo nějakou dobu trvat, než jste našli tu správnou barvu ubrousků v místnosti plné téměř identických kartonů. Díky Tork Easy Handling® můžete na tento problém zapomenout. Nový vzhled kartonů ubrousků v kombinaci s lepším značením a novým otvorem (po otevření), činí systém hledání ve skladu mnohem jednodušší – na první pohled je barva ubrousku vidět, a to bez nutnosti obal otevřít.

Odpovídá stávajícím normám

Nové balení Tork se perfektně hodí do současných trendů logistiky a skladování.

Lepší balení, snadnější podnikání

Časově úsporné balení je vždy velkou přidanou hodnotu jakékoliv podnikání. Nezapomeňte, že čas, který ušetříte při používání výrobku, můžete věnovat svým zákazníkům.

Více informací na www.tork.cz