Populární slevové nakupování rozšiřuje slevový portál ;Helbea.cz o nový specializovaný server, primárně zaměřený na milovníky steaků, grilování a tradiční české kuchyně s názvem ;Steakomat.

Steakomat.cz přináší denně nové nabídky na slevové poukazy do restaurací se slevou 40 až 70%.

Vladimír Skalský, ředitel společnosti Helbea, která provozuje slevový server Helbea.cz a nový server Steakomat.cz říká: „Slevové nakupování je v;ČR velmi oblíbené, slevových portálů je na 200. Pro zákazníka ;je však velmi únavné projít byť jeden server a orientovat se ve všech nabídkách. Sám si rád zajdu na poctivý steak,; pečené koleno, dobrý tatarák, nebo čerstvé sushi. Přišlo mi logické vytvořit specializovaný server, kde budou pouze nabídky pro gurmány, ale i jedlíky. Steakomat má v;nabídce pouze námi prověřené restaurace ;z;celé ČR.“;

Steakomat má stejně jako Helbea, všechny nabídky na hlavní stránce a koupě není podmíněna minimálním počtem kupujících. Zájemce si jednoduše koupí slevový poukaz a může jít na oběd nebo večeři. ;„Naše nabídka je aktivní ihned. Výhodou pro návštěvníka je, že na jednom místě nalezne to, co hledá, tedy poctivou porci jídla za skvělou cenu a není obtěžován dalšími nabídkami, třeba z;oblasti kosmetiky. Milovníci steaků z;Prahy jistě ocení, že si mohou nechat posílat emailem nabídky dle; pražských obvodů. ;V;nejbližších dnech připravujeme možnost doručování nabídek dle jednotlivých pražských obvodů,“ upřesňuje Vladimír Skalský.

Výhodou pro majitele restaurací je možnost zadání on-line návrhu na kampaň na stránkách Steakomatu. „Nabídku jsme schopni publikovat do 24 hodin od dodání všech podkladů. Myslím, že se naši zákazníci, ale i majitelé restaurací, mají na co těšit,“ dodává Skalský.

Redakce Gastro&Hotel