Koncem loňského roku zahájil svou činnost webový portál Práce ve vinařství.cz určený všem odborníkům ve vinařství. Cílem tohoto internetového projektu je poskytnout vinařům ucelenou a profesionální nabídku služeb a produktů a dále možnost nechat si prostřednictvím webu poslat hromadnou poptávku na více dodavatelů.

 Portál by měl pomáhat vinařům

Nový portál Práce ve vinařství.cz, který právě rozjíždí svou činnost, zjednoduší práci vinařů, kteří často složitě vyhledávají dodavatele na své každodenní zakázky počínaje etiketami na víno, sazenicemi vinné révy a vinařskými technologiemi konče. „Usilujeme o co nejkomplexnější portál s vinařskou tematikou, kde je možné nalézt opravdu vše. Doufáme, že díky jednotnému systému se stane hledání snadnější, nacházení rychlejší a práce radostnější,“ představuje vizi projektu jeho zakladatelka Petra Tomčalová. „Výhodou portálu je jeho specifické oborové zacílení na komunitu vinařů, vinohradníků, someliérů atd.,“ dodává ke strategii webu.

Na portálu se už nyní registrují odborníci z řad dodavatelů, tedy firmy a jednotlivci, kteří nabízejí své služby a produkty vinařům. Každý z registrovaných subjektů má vytvořený profil se svou nabídkou, referencemi a kontaktem. Registrace je za roční poplatek 2 900 Kč a poskytuje dodavatelům prostor na webu, možnost být osloven vinaři za využití hromadné poptávky na webovém formuláři a také zviditelnění na sociálních sítích, prostřednictvím kterých projekt Práce ve vinařství.cz přináší každý den aktuální nabídky a také inspiraci pro vinaře.

Hromadná poptávka i nabídka služeb

Vinařské komunitě dává portál možnost vytvořit jednu hromadnou poptávku na více dodavatelů a to na jednom místě v klidu své kanceláře či domova. Stačí jen zadat do automatizovaného emailu na webu specifikaci požadavku a během několika dnů vinař dostane jednu ucelenou nabídku obsahující shrnutí cenových kalkulací všech registrovaných dodavatelů poskytujících danou službu nebo produkt.

Doplňkovou službou portálu jsou také inzerce pracovních nabídek ve vinařstvích, které jsou často sezonní nebo nárazové pro konkrétní projekty. Vinařství si tak mohou zadat požadavek na danou pozici, který je šířen prostřednictvím webu a sociálních sítí mezi potenciální zaměstnance a sezonní pracovníky. Služby pro vinaře jsou poskytovány zdarma.

 

Zdroj  pracevevinarstvi.cz

Foto archiv