Nový nekuřácký hudební klub La Loca MUSIC BAR & LOUNGE doplňuje mozaiku znovuotevřeného zeleného a designového MOSAIC HOUSE Praha

autor: | Pro 10, 2013 | Novinky z Gastronomie

První „zelený“ hotel a hostel v ČR MOSAIC HOUSE přináší novinku na pražskou klubovou scénu – nekuřácký La Loca MUSIC BAR & LOUNGE – a posiluje tak svou roli místa setkávání zahraničních návštěvníků Prahy s místními „fajnšmekry“ klubové hudby. Kvalitní hudba v nekuřáckém prostředí je v Praze unikátem a klub je navíc vybaven top hudební aparaturou Meyer Sound System, která nadchne interprety i posluchače.

Svým konceptem otevřeného přízemí s hudebním barem tak MOSAIC HOUSE umožňuje setkávání lidí různých kultur z celého světa. „Na všechna hudební vystoupení nabízíme vstup zdarma. A to včetně vystoupení renomovaných skupin a DJs. Věříme, že je to skvělý způsob, jak se od ostatních hudebních barů a klubů odlišit a nabídnout návštěvníkům zajímavou alternativu,“ říká Gilles Oulevey, jednatel MOSAIC HOUSE.

„La Loca nabízí hudební program sedm dní v týdnu, přičemž na každý týden plánuje minimálně tři živá vystoupení. V prosinci se návštěvníci mohou těšit na koncerty skupin, jako jsou nadějní Make My Heart Explode (3.12.) a Deaths (20.12.), hvězdy pražské klubové scény Luno (27.12) nebo DJ Maceo (2.12.) či DJ Stevie Weenie (23.12.). Přičemž i na všechny tyto produkce bude vstup zdarma,“ doplňuje Gilles Oulevey.

MOSAIC HOUSE vznikl v roce 2010 kompletní rekonstrukcí a změnou užívání historické budovy v sousedství Karlova náměstí. Do rekonstruovaného objektu v památkové zóně Prahy 2 se podařilo implementovat nejmodernější technologie, které mu dávají přívlastek „zelený“ a znamenají nejen úsporu elektřiny, plynu a vody, ale také funkční doplnění zelené na střeše budovy, v okolí budovy i v interiéru. Na špici zelených technologií je například získávání energie z odpadního tepla technologických zařízení zajišťujících provoz hotelu či recyklace odpadní „šedé“ vody ze sprch a umyvadel.