Hotelsupply přichází letos na veletrh Top Gastro & Hotel Praha s novinkou. Do svého sortimentu společnost zařadila 0,5 l konvici Star s příkonem 1000 W.

B-Tray Signum je rychlovarná sada pro hotely, která dávají hotelovým hostům pocit luxusu a potěšení, ale také vytváří pro své hosty příjemnou atmosféru. B-Tray se řadí mezi základní hotelové vybavení pro 4 nebo 5 hvězdičkové hotely. Hotelový hosté si mohou s použitím unikátních varných sad B-Tray zpříjemnit pobyt uvařením svého čaje, nebo kávy. B-Tray rychlovarné sady s nerezovou konvicí jsou synonymem kvality, luxusu, výjímečnosti a individuality. Varné sady B-Tray vynikají vysokou kvalitou, aby odolaly častému použití. Konvice je z nerezové oceli, podnos z masivního bukového dřeva a šálky z prvotřídního hotelového porcelánu.

Varné sady B-Tray Sense jsou ze speciálního plastového materiálu (ABS) se strukturou dřeva. B-Tray podnosy nabízíme ve třech barevných provedeních bukového dřeva (přírodní, černo-hnědé, bílé). Dle přání zákazníka lze na objednávku přizpůsobit odstín dřeva varných sad dle Vašeho interiéru. Stejně tak lze nabídnout porcelánové šálky ve 48 různých barevných odstínech. Další přidanou hodnotou rychlovarných sad B-Tray je možnost umístění loga (hotelu) na porcelánových šálcích, nebo na samotném podnosu.

http://www.hotelsupply.cz/b-tray-sady

Redakce Gastro&Hotel