Vyzkoušejte naši letošní novinku, ochucenou pramenitou vodu Rajec BIO a osvěžte se kouzlem čisté přírody. Obsahuje bylinky, ovocné šťávy a cukr pouze v BIO kvalitě.

Vaše chuťové pohárky potěší ověřená kombinace lesních plodů jemně sycený Rajec BIO Malina – Ostružina.

Nesycený Rajec BIO Máta – Bezový květ zase nechá vyniknout podmanivému spojení našich tradičních bylinek.

Pramenitá voda Rajec BIO je ochucená pouze surovinami nejvyšší kvality, vypěstovanými podle pravidel ekologického zemědělství. Stává se tak první pramenitou vodou u nás, kterou si ochucenou v BIO kvalitě může vychutnat skutečně každý. Obě příchutě, Rajec BIO Malina – Ostružina a
Rajec BIO MátaBezový květ, jsou bez konzervantů a jsou dostupné
v balení 0,75 l., ideální s sebou do kabelky či na cesty.

 

O PRAMENITÉ VODĚ RAJEC

V chráněném území Rajecké doliny, která si dodnes zachovala panenský ráz a přírodu jen minimálně ovlivněnou přítomností člověka, vyvěrá z hlubin země čistá pramenitá voda Rajec. Svým vyváženým obsahem minerálů 322 mg/l zásobuje tělo potřebným množstvím látek, jako jsou vápník a hořčík. Je tak tím nejpřirozenějším zdrojem tekutin na každý den.

Pramenitou vodu Rajec si můžete vychutnat jak v neochucené, tak i v ochucené variantě z vlastnoručně vypěstovaných či divoce rostoucích bylinek v oblasti Rajecké doliny. V tomto roce přibyla do portfolia značky NOVINKA Rajec BIO s příchutí Máta – bezový květ a Malina – Ostružina v balení 0,75 l. vhodném s sebou na cesty. Rajec Patentováno přírodou.