Nové venkovní kolekce na terasy v příjemném prostředí

autor: | Kvě 15, 2013 | Novinky z Gastronomie

V hledáčku venkovní sezóny 2013 jsou nedbale elegantní salonky se vzdušnými pohovkami a křesly a moderní sestavy stolů a lavic. Hranice mezi vnitřním a venkovním prostorem se řadu let stále více stírají. V sezóně 2013 tento trend zajímavým způsobem vrcholí, protože hosté si chtějí venku udělat skutečné pohodlí. Pomocí nových kolekcí „Outdoor Lounge“ a „sestavy stolů a lavic“ v katalogu GO IN 2013 změní profesionální návrháři interiérů každou terasu na kompletní obývací pokoj.

Relax je trend – a společnost GO IN prezentuje v jeho rámci nejvhodnější mobiliář v kolekci „Outdoor Lounge“. Návrháři interiérů zde najdou křesla do salonků s vhodným čalouněním i hravé kreace, které naladí hosty k příjemnému posezení. Svým vzhledem a dotekovým vjemem jsou venkovní čalouněné potahy téměř k nerozeznání od interiérových pohovek nebo od kůže. Veškerý nábytek kolekce Lounge boduje kvalitou a exkluzivním designem. Mimořádnou výhodou je, že dynamickou podobu posezení můžete kdykoliv znovu upravovat a snadno přizpůsobovat každé akci, která bude probíhat venku.

Budoucnost sestav pro pivní zahrádky – nová kolekce GO IN „Sestavy stolů a lavic“ v designovém stylu

Minimalistické sestavy stolů a lavic v exkluzivním designu GO IN jsou přímočaré a odolné vůči jakémukoliv počasí. Kromě nových jasných tvarů a praktických funkcí, jako je například zajištění proti odcizení, přesvědčí kvalitně zpracované sady především zajímavou kombinací materiálů. Prkna z vysoce zhutněného vrstveného materiálu v kombinaci s hliníkovým rámem, stoly a 3místné lavice kompletně z hliníku v kombinaci s materiálem Resysta se snadnou údržbou ve vzhledu přírodního dřeva, které působí originálním dojmem i na dotek, se stanou toto jaro skutečným venkovním poutačem. Kubistické lavice, stoly a vysoké stoly v designovém stylu patří do nové kategorie nábytku na terasy se snadnou kombinací, který může zaujmout i svou funkčností. Vhodná opěradla v podobě polštářů v moderních barvách a materiálech zaručují optimální pohodlí při sezení.

Filigránská lehkost

Ten správný švih každé terasy pro hosty zajistí vzdušný venkovní nábytek. Místo objemných masivních opěradel a sedáků očekávejte elegantně transparentní design. Rozsah filigránských struktur přitom zahrnuje od plastových židlí s lamelami a šprušlemi až po kovový výplet. Svůj návrat slaví i klasika: Židle s provazovým výpletem na opěradle a sedáku. K sezóně 2013 opět patří měkké výplety. Díky novým odolným materiálům snesou nejen těžší zatížení a jsou kvalitnější než dříve, ale otvírají také prostor nových moderních možností kombinací. Znovuobjevený teak. Profesionální návrháři interiérů si vzpomněli na tuto dřevinu a propůjčili jí spolu s pohodlným čalouněním ve svěžích barvách a trendy materiálech moderní a mimořádně příjemný nádech.

Léto na terase v zářivých barvách

Nábytek dnes může být opět pestrý. Dovoleno je vše, co se líbí. Od přírodních odstínů až po zahradní nábytek s čalouněním ve skutečně křiklavých barvách. Obytný charakter ve venkovním prostoru umožňují především kvalitní syntetická vlákna. Zajišťují nejen to, že je vzhled venkovního nábytku příjemný, ale nabízejí také značné pohodlí. V této sezóně proto hraje terasový nábytek se sedáky z technické polyesterové tkaniny v trendy barvách stejně velkou roli, jako klasika ze syntetického výpletu.

Novými židlemi z polypropylenu zesíleného skelným vláknem můžete výhodně, rychle a barevně vybavit venkovní prostory kaváren. Stohovací plastové židle GO IN v moderních barvách a designu vykouzlí letní atmosféru. Ještě více pohodlí zajistí čalounění s odolnými potahy. Výběr vzorů nezůstává nic dlužen žádným přáním. Podle vkusu je dostupné čalounění v různých barvách a materiálech. K tomu také patří koženka pro venkovní prostory.

GO IN GmbH
ČESKÁ REPUBLIKA / bezplatná servisní linka
tel: 0800 484404
email: info@go-in.cz
web: www.go-in.cz
fax: 0800 88 09 12