Nově certifikovaná zařízení

autor: | Bře 20, 2013 | Novinky z Gastronomie

Wellness hotel Marlin, Hotel 4*

Láká vás ubytování v kouzelném prostředí Šumavy jen pár kroků od Lipna? Chcete mít přitom možnost dopřát si kromě báječného jídla i wellness procedury? Navštivte hotel Marlin v Nové Peci!

Nejenže se ocitnete přímo uprostřed krásné šumavské přírody, ale radostně vás překvapí cena za ubytování a služby, které dostanete k dispozici. Pokoje hotelu Marlin vám poskytnou zázemí, vaše tělo i mysl osvěží wellness procedury, stylová restaurace uspokojí vaše veškeré chutě a blízké skiareály Kramolín a Hochficht vás zavede do světa sportu.

Hotel Savic, Hotel 4*

Savic hotel se nachází přímo v centru Starého Města v malé uličce jenom pár kroků od světoznámého orloje na Staroměstském náměstí. V bezprostředním okolí se nachází velká část pražských pamětihodností jako je Karlův most, Pražský hrad, Václavské náměstí, Národní divadlo nebo Prašná brána.

Proč jste nechali váš hotel certifikovat?

Vzhledem k tomu, že vynakládáme obrovské úsilí pro to, abychom poskytovali služby na nejvyšší úrovni, vítáme a plně podporujeme projekt oficiální jednotné klasifikace. Dle mého názoru tento projekt může přispět ke zvýšení kvality ubytovacích zařízení a zároveň omezit současnou možnost označit si dům hrůzy pěti hvězdičkami a likvidovat tím renomé českých ubytovacích zařízení.

PhDr. Daniel Hodulík, hotel Savic

Hotel Corona, Hotel garni 4*

Hotel Corona se nachází v Kaplici a nabízí ubytovací služby doplněné o sportovně-relaxační služby.
Hotel je ideálním místem pro individuální pobyty, tématické návštěvy (široký výběr pobytových balíčků), skupiny (cestovní kanceláře, tour operátory), firemní akce, školení, prezentace a sportovní využití.

Hotel Le Palais, Hotel 5*

Luxusní Le Palais Hotel Prague, postavený v roce 1841 a později přestavěný v letech 1888 až 1897, je pozoruhodným příkladem architektury stylu Belle Epoque. Historická štuková výzdoba a nádherné nástěnné malby vytvářejí jedinečnou atmosféru. Prostorné pokoje a luxusní apartmá se vyznačují osobitou atmosférou.

Všechny pokoje mají nejmodernější vybavení, s klimatizací, telefonem s přímou volbou, wifi nebo kabelový internet, satelitní TV, DVD přehrávačem, trezorem, žehličem kalhot, mramorovou koupelnou s podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, koupacím pláštěm a přezůvkami.

Proč jste nechali váš hotel certifikovat?

Hotel Le Palais Prague byl již v minulosti klasifikován a nyní jsme se rozhodli v rámci nového jednotného označování hotelů v Evropě naši klasifikaci obnovit. Hotel Le Palais Prague získal za 10 let svého působení celou řadu významných ocenění a nejnovější hodnocení nezávislé komise jako Hotel 5* je pro všechny naše klienty zárukou prvotřídní kvality hotelových služeb s důrazem na osobní přístup a péči o každého hosta.

Denisa Santos, Hotel Le Palais

Seznam všech certifikovaných zařízení najdete zde: http://www.hotelstars.cz/certifikat-zarizeni.