Nová Philadelphia Milka & poznejte Philadelphii z její čokoládové strany

autor: | Kvě 4, 2012 | Novinky z Gastronomie

Cream cheese Philadelphia, světově známý a oblíbený sýr, který se stal populární mezi všemi věkovými generacemi, nyní přichází s;novinkou určenou především dětem a všem milovníkům sladkých chutí. Nová Philadelphia Milka v;sobě skrývá kombinaci jemné chuti kvalitní čokolády s;nadýchaným sýrem typu cream cheese a vytváří tak nezaměnitelnou variantu sladké odměny v;podobě mléčného výrobku. Výrobek je ideální jako pomazánka na pečivo, samotný na lžičce nebo při použití v;kuchyni. Skvěle se například hodí jako krém do různých sladkých jídel, dortů, či zákusků. Philadelphia tak nabízí neobvyklý chuťový zážitek, který potěší chuťové smysly nejen dětí, ale i dospělých.

;

„Význam mléka a mléčných výrobků ve výživě dětí je neopominutelný,“ uvádí ;primář MUDr. Petr Tláskal, CSc., Společnost pro výživu. Tyto výrobky jsou zdrojem kvalitní bílkoviny, vápníku a významným zdrojem některých pro dětský rozvoj důležitých vitamínů. Množství vápníku se musí od narození do dospělosti zvýšit přibližně 50x, z;25 g u novorozence na 1;200 g u;dospělých. Nedostatek vápníku v;dětském věku vede k;výraznému rozvoji osteoporózy ve věku vyšším, proto doporučuji zaměřit se na jeho příjem od útlého věku. ;Sýry splňují přednosti mléčných výrobků s;větším obsahem tuků, spíše mastných kyselin dodávajících mléku a mléčným výrobkům jejich chuť,“ říká; Petr Tláskal.

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

„Pro velkou oblíbenost produktu Philadelphia Milka v;zahraničí jsme se rozhodli začít dovážet tento výrobek
i k;nám na český trh, neboť chceme nabídnout tuto jedinečnou novinku v;segmentu čokoládových pomazánek i českým zákazníkům,“ říká Martin Kincl, marketingový ředitel značky Philadelphia pro Českou republiku. „Philadelphia Milka obsahuje ;;;;22 % jemné mléčné čokolády Milka. Philadephia Milka má o;polovinu méně nutričních hodnot, než konkurenční čokoládové pomazánky. Proto je vhodná především pro děti, které rády mlsají, ale i jejich rodiče dbající na jejich životní styl a stravu,“ dodává Martin Kincl.

;

;

;Philadelphia je světově oblíbený krémový sýr, který se prodává v;devadesáti čtyřech zemích po celém světě. Výhradním distributorem sýrů Philadelphia v;České republice je společnost Alimpex food. Ta dováží na český trh čtyři druhy příchutí cream cheese Philadelphia a tři druhy balení pro gastronomický trh. Philadelphia tedy nabízí široké využití. Je totiž ideálním pomocníkem jak ve studené, tak i v teplé kuchyni. Nová Philadelphia Milka vám nyní přináší 2 tipy na recepty. Philadelphii Milku si však vychutnáte Vy i;Vaše ratolesti také jen tak na lžičce jako čokoládovou pochoutku.

;

Recepty

Jednoduchý ovocný pohár s jogurtem a Philadelphií Milka

Čas přípravy:; 10;minut

Počet porcí: 6

Ingredience

200;g;čerstvých malin

300;g;čerstvých jahod

150;g;Philadelphie Milka

100;g;nízkotučného jogurtu

Instrukce

Do misky vložte maliny a jahody s trochou cukru a lehce rozdrťte vidličkou. Takto nadrcené ovoce rozdělte do 6 malých sklenic nebo misek.

Vložte Philadelphii do mísy a rozšlehejte metlou. Přidejte polévkovou lžíci jogurtu a znovu použijte metlu. Poté lehce přidávejte zbývající jogurt do namíchané Philadelphie, aby vznikla hezká barevná struktura. Vzniklou směsí pokryjte ovoce ve sklenicích. Pro lepší chuť nechte v klidu 30 min. před podáváním.

Rychlé sušenky

Doba přípravy: 10 minut

Počet porcí: 6

Ingredience

90 g Philadelphie Milka

6 tenkých sušenek

90 g jahod nakrájených na plátky

Instrukce

Sušenky namažte Philadelphií Milka a navrch vložte plátky jahod. Dle chuti můžete posypat kokosem či moučkovým cukrem.