V prvním měsíci příštího roku, konkrétně 27. ledna 2023, se pro vás otevřou na jednu noc dveře mnoha hotelů v Praze a dalších městech ČR. Tento den a večer otevírají hoteliéři již posedmé své hotely pro obyvatele čtvrtí, ve kterých podnikají.  Smyslem akce je poděkování pražských hotelů a hlavního města Prahy vám, za podporu tuzemského cestovního ruchu. Hosté budou mít možnost nahlédnout do zákulisí hotelů, setkat se se zajímavými lidmi nebo jen strávit romantickou noc ve svém městě. Poodhalit pokličku hotelového provozu a objevit, co vše hoteliéři dělají pro životní prostředí, udržitelnost života ve svých městech a šíření dobrého jména daných destinací.

Organizátorem projektu Noc Hotelů je Asociace hotelů a restaurací České republiky (AHR ČR). Akce je realizovaná ve spolupráci s hl. městem Prahou. Dále spolupracujeme s agenturou Prague City Tourism, Správou Pražského hradu, Národní Galerií a Muzeem hl. města, kteří se do projektu zapojují nabídkou zlevněných vstupných na vybrané památky.

Rezervace si mohou zájemci udělat na webových stránkách www.nochotelu.cz. Seznam hotelů je uveřejněn od začátku měsíce prosinec. V průběhu dalších dní hotely navyšují své kapacity dle jejich  možností. Přijďte jen na jeden den poznat Prahu i z druhé strany, očima turistů. Obyvatelé a návštěvníci hl. města mají zároveň možnost objevovat kulturu v Praze – více na www.prahakulturni.eu.

Zažijte tak trochu jinou noc v sousedství!

Redakce Gastro&Hotel