fbpx
Domů » Nezařazené » MGallery by Sofitel, první hosty přivítá v Polské Vratislavi v roce 2019

MGallery by Sofitel, první hosty přivítá v Polské Vratislavi v roce 2019

Pětihvězdičkový hotel MGallery by Sofitel sítě Orbis vyroste ve Vratislavi, v části zvané „ostrov katedrál“ – Tumském ostrově. Šestipatrový hotel nabídne 200 pokojů, unikátní restauraci, konferenční prostory, podzemní parkoviště a překrásné výhledy ze střešní terasy. Budova hotelu bude dokonale architektonicky ladit s historickými památkami v přilehlém okolí. Jedná se o první hotel této značky v Polsku. Otevření hotelu je plánováno na rok 2019.

Nový hotel dotvoří atmosféru Tumského ostrova 

Nový Vratislavský hotel MGallery by Sofitel bude vybudován v historické části města, na Tumském ostrově. Jeho památky, jako je například gotická katedrála sv. Jana Křtitele, nebo muzea, Botanická zahrada s původním osvětlením plynovými lampami, které každý večer rozsvěcuje místní rozsvěcovač, tvoří doslova pohádkovou atmosféru. Investor a architekti se zaměřili na vytvoření místa, které nejen doplní tento obraz, ale zároveň přispěje k dodání jedinečnosti Tumského ostrova. Díky použití přírodních materiálů, jako jsou tradičně pálené cihly, beton, sklo a kov, bude budova splňovat historický charakter tohoto výjimečného ostrova na řece Odře.

Silné zázemí

„Hotel MGallery by Sofitel jsme si vybrali, protože se jedná o silnou značku, která představuje jedinečné prestižní hotely skupiny AccorHotels, které působí po celém světě. Hotel MGallery by Sofitel Wrocław je první hotel v Polsku, který se připojil k této značce. Dále je pro nás důležité, že ve fázi výstavby hotelu spolupracujeme s vysoce ceněnými pařížskými odborníky, kteří nám poskytují jedinečné know-how o světových trendech, ale také s ohledem na místní architekturu. Další benefit hotelu této sítě je přístup k zákazníkům z celého světa díky účasti na jednom z největších věrnostních programů – Le Club AccorHotels“- uvedla Karolina Kaimová, prezidentka společnosti Tacit Investment, investora nového hotelu MGallery by Sofitel ve Vratislavi.

Výjimečný vzhled hotelu

Výsledkem této spolupráce mezi projektanty/architekty a investorem je výjimečný vzhled hotelu, který ladí se sousední katedrálou a barokní kaplí. Hosté hotelu ocení nádherný sál, který se bude otevírat do zahrady, střešní terasu s nádherným výhledem na celý Tumský ostrov, zejména na náměstí, zahrady, staré město a řeku Odru. Nový hotel nabídne skvělé místo pro obchodní jednání, stejně jako relaxaci v nádherném prostředí.

V Polsku doposud hotely sítě MGallery chyběly

„V Polsku doposud hotely sítě MGallery chyběly, takže je nejvyšší čas to napravit. Polsko nabízí vynikající perspektivu pro luxusní značky. Hotely MGallery by Sofitel jsou výjimečné, luxusní butikové hotely s dokonalou péčí o hosty. Jsme velmi hrdí na to, že si společnost Tacit Investment – spolehlivý investor na trhu s luxusními nemovitostmi v Polsku, zvolila právě tuto značku. Hotel bude spravován manažerskou smlouvou se skupinou Orbis. Tím, že pracujeme společně, vytváříme nový hotelový produkt nejvyšší kvality v luxusním segmentu a jsme si jisti, že tato spolupráce v budoucnu připraví cestu pro nové podobné projekty. MGallery by Sofitel Wroclaw bude skvělý hotel.“- dodává Gilles Clavie, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Orbis.

Investorem je Tacit Investment

Šestipatrová budova splňuje všechny požadavky místního územního plánu a je kompatibilní se sousedními budovami. Jejím investorem je Tacit Investment, společnost, která je průkopníkem trhu s luxusními nemovitostmi v Polsku. Myšlenka pětihvězdičkového hotelu byla vytvořena architektonickou kanceláří Forum Architekci ve Vratislavi. Interiér byl vytvořen skupinou Medusa, která také vytvořila koncept a design Varšavského nákupního centra Koszyki Market Hall. Postupná fáze výstavby byla zahájena již v červenci a bude trvat do roku 2019, kdy se hotel otevře pro hosty.

 

Text i foto: Privilege PR