fbpx
Domů » Nezařazené » Green-Zones mezi pěti nejlepšími cestovatelskými aplikacemi!

Green-Zones mezi pěti nejlepšími cestovatelskými aplikacemi!

“The Travel Magazine” zařadil aplikaci Green-Zones mezi nejinovativnější cestovatelské pomůcky Evropy za rok 2017. Přední britský cestovatelský magazín píše: „Tyto mobilní a webové aplikace výrazně ulehčují uživatelům cestování a pomáhají šetřit peníze i čas.“ Mezi mnoha testovanými aplikacemi bodovala aplikace Green-Zones především díky snadnému ovládání!

Pokud chcete zjistit omezení vjezdu, pak je to ta správná aplikace pro vás

Green-Zones shromažďuje veškeré informace o evropských ekologických zónách, zobrazuje aktuální stav povolení k vjezdu i příp. zákazy vjezdu a zároveň poskytuje přehled o hranicích jednotlivých zón pomocí interaktivní mapy. Kromě Green-Zones se do top 5 dostaly aplikace „WiFi Map“, „Hitlist“, „Luggage Hero“ a „Flymble“.

Jak byla aplikace Green- Zones hodnocena

Užitečná a bezplatná mobilní aplikace poskytuje hodnotné informace pro řidiče, kteří plánují cestu po západní Evropě. Zákony o ochraně životního prostředí předepisují řidičům v Rakousku, Dánsku, Francii, Německu a dalších zemích povinnost mít vozidlo opatřeno speciální ekologickou plaketou, aby mohli vjet do ekologických zón konkrétních měst.

Bezplatná aplikace obsahuje přesné a detailní informace o evropských ekologických zónách a aktuální stav povolení k vjezdu či naopak dopravních omezení. Dále disponuje komfortní vyhledávací funkcí, s jejíž pomocí můžete ověřit, zda se Váš hotel nachází v ekologické zóně. Pokud budete potřebovat ekologickou plaketu, můžete ji objednat prostřednictvím aplikace a vyhnete se tak rozoku vysokých pokut.

Link: http://www.thetravelmagazine.net/travel-apps-you-need-to-know-about.html#ixzz51c7dRFxO

Green-Zones: https://www.green-zones.eu/cz/green-zones-app/info-aplikace-green-zones.html

Text i foto: Green-Zones GmbH