fbpx
Domů » Nezařazené » Czech Specials úspěšně pokračuje

Czech Specials úspěšně pokračuje

Málokterý národ může nabídnout tolik regionálních specialit, které vycházejí z dávných tradic původní kuchyně, jako naše Česká republika. Právě k propagaci české kuchyně slouží již devátým rokem projekt Czech Specials. Czech Specials je společný projekt agentury CzechTourism, Asociace kuchařů a cukrářů ČR a Asociace hotelů a restaurací ČR.

Co je Czech Specials?

Czech Specials je značkou stvrzující kvalitu restaurací nabízejících speciality české kuchyně. Zároveň je i dlouhodobým rádcem a průvodcem po těchto restauracích. Pro domácí turisty je logo projektu vodítkem při výběru restaurace s nabídkou typicky českých a regionálních specialit. Projekt Czech Specials samozřejmě cílí i na zahraniční návštěvníky, kteří jsou jeho pomocí informováni o specifikách české kuchyně a motivováni k návštěvě takto certifikovaných restaurací.

Proč být součástí Czech Specials?

Restaurace, které se do projektu přihlásí, mají možnost více se zviditelnit a tuzemskými specialitami zatraktivnit svoji nabídku. Výhodou pro ně je marketingová podpora, kterou projekt dostává. Díky níž pak restaurace dokážou lépe propagovat svoje služby. Společným cílem je zvýšení povědomí o regionální gastronomii České republiky a podpora restaurací, které nabízejí poctivá česká jídla.

Co je nutné pro získání certifikátu?

  • Vyplnění elektronického formuláře na czechspecials.cz.
  • Zaplacení certifikačního poplatku.
  • Úspěšné absolvování návštěvy kontrolora v restauraci.
  • Udělený certifikát má platnost 3 roky a následně je možná recertifikace.

Zapojte i svoji restauraci do tohoto úspěšného projektu! Těšíme se na Vás!

Více informací naleznete na www.czechspecials.cz nebo nás kontaktujte na czechspecials@czechtourism.cz.