Nespresso uvádí tři nejpopulárnější druhy káv edice Variations jako stálou součást řady Grand Cru

autor: | Čvn 18, 2013 | Novinky z Gastronomie

Společnost Nespresso milovníkům dobré kávy nyní nabízí tři nejoblíbenější druhy káv z edice Variations z posledních let jako součást stálé řady Grand Cru. Jedná se o kávy, které byly členy Clubu Nespresso nejvíce žádány: kávy s příchutí vanilky, tmavé čokolády a karamelu – Vanilio, Ciocattino a Caramelito. Všechny tři kávy nabízí kombinaci přírodních vůní se sametovou směsí Grand Cru Livanto slibující jedinečný gurmánský zážitek při jejich vychutnávání.

Kávy Variations Grand Cru od společnosti Nespresso

Vanilio – Harmonická rovnováha mezi bohatým aroma vanilky a sametovou chutí Grand Cru Livanto. Směs jedinečná svou plnou, a zároveň nepřekonatelně hedvábnou a hladkou, chutí.

Ciocattino – Tmavá a hořká čokoláda se snoubí aroma pražení s nádechem karamelu Grand Cru Livanto. Tato plná kombinace připomíná čtvereček silné čokolády.

Caramelito – Nasládlá vůně a chuť karamelu s podtónem vanilky, zjemňuje výraznou chuť kávy Livanto Grand Cru, se silnými tóny pražení. Toto rafinované spojení připomíná jemnost měkkých karamelek.

Vanilio, Cioccatino a Caramelito Grand Crus od společnosti Nespresso si nejlépe vychutnáte jako espresso o objemu 40ml. Všechny příchutě jsou k dispozici od 10. června 2013 za cenu 114 Kč v Nespresso Boutique, v Nespresso Clubu nebo online na adrese www.nespresso.com.