Nespresso boutique v novém pojetí

autor: | Říj 25, 2012 | Novinky z Gastronomie

Společnost Nespresso v Česku rozvíjí „kávovou kulturu“ již od roku 2006, kdy otevřela první vlajkový obchod – Nespresso Boutique v Praze v Pařížské ulici. Tento jedinečný prodejní prostor prošel v uplynulých týdnech rekonstrukcí a v novém pojetí se otevírá milovníkům světa Nespresso v těchto dnech.

Nový Nespresso Boutique vás osloví nejen moderními, čistými a svěžími prostory, ale také novou nákupní zónou v dolní části a elegantní, nápaditou tasting zónou. Těšit se můžete na inovativní butik s ještě více personalizovanými službami rozdělený do několika zón ruku v ruce s rozličnými potřebami zákazníků. Novinkou je například nová služba Pick-up, která se od zavedení uchytila a je hojně využívána. A v čem spočívá? Na zavolání vám profesionálně školení asistenti nachystají kapsle či jiné produkty z portfolia Nespresso a vy si je můžete vyzvednout v kteroukoli denní hodinu bez zbytečného čekání.
„Rekonstrukcí jsme chtěli vyjít vstříc členům našeho Clubu, který se v posledních letech značně rozrostl, a původní butik již stěží dostačoval jejich přáním a potřebám. Abychom zvýšili pohodlí při nakupování, rozhodli jsme se změnit pojetí butiku, a tím zpříjemnit zážitek z nakupování,“ říká Juraj Juhász, Country Business Manager společnosti Nespresso.

Nespresso Boutique se nachází v Pařížské ulici 10 a je otevřen od pondělí do neděle všem milovníkům kvalitní kávy, designových kávovarů a doplňků