Nepropásněte šanci se zdarma prezentovat!

autor: | Srp 21, 2013 | Novinky z Gastronomie

AHR ČR, za podpory MMR a agentury Czech Tourism, chystá již 3. rokem „Katalog klasifikovaných ubytovacích zařízení České republiky“, která jsou certifikována v rámci evropské klasifikace Hotelstars.

Pokud ještě nejste certifikováni nebo vám certifikace vyprší koncem roku 2013, a máte zájem o její prodloužení, je nejvyšší čas o tom přemýšlet (uzávěrka katalogu bude koncem října).

Nenechte si ujít příležitost propagace vašeho ubytovacího zařízení. Prezentace katalogů certifikovaných zařízení je zajímavou marketingovou podporou, která se v minulosti velmi osvědčila, a kterou obdrží všechna klasifikovaná zařízení zdarma.

Katalog je dvojjazyčný a je vydáván v nákladu 10 000 kusů. Je distribuován na všech výstavách a veletrzích agentury CzechTourism i na jejich zahraniční zastoupení, je pravidelně rozesílán na destinační společnosti České republiky, na všechna akreditovaná turistická informační centra. Podle průzkumu se až 30% hostů přijíždějících do České republiky vlakem rozhoduje o místě ubytování přímo ve vlaku či na nádraží. AHR ČR proto navázala spolupráci s JLV a katalog je k dispozici v jídelních a lůžkových vozech. Toto je jen malý výčet z celkové marketingové podpory, kterou Asociace s partnery klasifikovaným zařízením poskytuje. Více informací o klasifikaci naleznete na www.hotelstars.cz, a kde najdete i elektronickou žádost o certifikát.

V případě dotazů se nás můžete obrátit: hajkova@ahrcr.cz.