Prestižní magazín The Spirits Business ji právě vyhlásil nejlepší vodkou světa roku 2021 a stejný titul obdržela i na World Vodka Awards v roce 2018. Dlouhodobě patří mezi TOP 10 světových vodek a TOP 3 v kategorii Duty-Free. Celkově posbírala již přes 90 prestižních mezinárodních ocenění, kde je vysoce hodnocena pro svoji kvalitu a prvotřídní chuť. Je zastoupena v 80 zemích světa, ke kterým se právě přidává i Česká republika. Oficiálním a výhradním distributorem prémiové vodky Nemiroff se pro náš a slovenský trh stala společnost Coca-Cola HBC CZ/SK.

Uzavření spolupráce se společností Nemiroff nás velmi těší a věříme, že potěší i všechny milovníky této tradiční a vysoce ceněné vodky, která byla dosud na českém trhu k dostání jen velmi obtížně. Přidání vodky Nemiroff do našeho portfolia je důležitým krokem na naší cestě k tomu, abychom se pro naše zákazníky stali plnohodnotným 24/7 nápojovým partnerem, který poskytuje kompletní nabídku kvalitních nápojů pro každou příležitost dne,” uvádí Pantazis Delkis, obchodní ředitel Coca-Cola HBC Česko a Slovensko, v jejímž portfoliu prvotřídních lihovin již září třeba superprémiový rum Brugal 1888.

Nemiroff je značka vodky prémiové kvality, která se oficiálně vyrábí na Ukrajině již více než 150 let. Písemné záznamy o nemyrivském lihovaru ale sahají až do roku 1752, kdy byl oblíbeným dodavatelem císařského dvora a máme velkou radost, že ji nyní můžeme nabídnout i našim zákazníkům,“ uvádí Petra Fialová, trade marketing manager Coca-Cola HBC. V roce 1872 byl lihovar renovován a hraběnka Maria Šerbatová, která nahradila tradiční líh z brambor vysoce kvalitním pšeničným alkoholem, dovedla tajnou recepturu této značky k dokonalosti.

Základem mimořádné chuti produktů Nemiroff je 100% nejčistší pramenitá voda z Podillia – země 1000 jezer a artéských pramenů, která prochází přirozenou minerální filtrací. Stejně tak jsou stoprocentně přírodního původu i všechny užité ingredience a aromatické látky – čerstvé bylinky, rostliny a med. Vodka Nemiroff neobsahuje glycerol. Díky sofistikované filtraci s drahými kovy, jako je stříbro nebo platina, je nápoj obohacen o ionty, které mu dodávají rafinovanou, vyváženou a ušlechtilou chuť.

Na konci roku 2018 Nemiroff, který byl již dříve letitým partnerem boxu, podepsal strategické partnerství s Ultimate Fighting Championship a stal se oficiálním partnerem UFC. Ve stejném roce společnost provedla rozsáhlý rebranding se zaměřením na segment prémiového trhu. Láhev získala vyhlazený hranatý tvar a na logu se objevilo stylizované křídlo jako symbol nezdolného ducha. Na oslavu spolupráce s UFC vzniklo také deset unikátních koktejlových receptů, které vytvořili nejlepší američtí barmani.

PR TIP: Nemiroff – ukrajinská prémiová vodka se 150letou tradicí pro muže se silným charakterem a bojovným duchem! Oficiální partner UFC.

V roce 2018 získala na World Vodka Awards titul Nejlepší vodky světa, dlouhodobě patří mezi deset nejlepších světových vodek a mezi tři nejlepší v kategorii Duty-Free. Celkově posbírala již přes 90 prestižních mezinárodních ocenění, kde je vysoce ceněna pro kvalitu a prvotřídní chuť. Vodka Nemiroff je vyrobena z artéských pramenů a 100% přírodních ingrediencí, bez obsahu glycerolu.

K dostání v lahvích 0,7l a 1l: Nemiroff Original – 299 CZk (0,7l), Nemiroff DeLuxe – 429 CZk (0,7l). Milovníci ochucených vodek mohou volit i mezi Bold Orange a Honey Pepper.

Redakce Gastro&Hotel