zmrzlina

Pryč jsou doby, kdy se dalo pravé gelato ochutnat jen v Itálii. Na poctivou zmrzlinu už není nutné stát dlouhou frontu v rozpálených ulicích. Rohlik.cz nabízí originální italské gelato a pochoutky od nejpopulárnějších českých cukrářů, ale také BIO nebo RAW zmrzliny.

Veškeré zboží doručí kurýři mražené tam, kam si zákazníci přejí – třeba domů, na zahradu či na chalupu.
Tradiční receptura, ruční plnění, prvotřídní suroviny, jedinečná chuť. V největším domácím
e-shopu s potravinami si vyberou zmrzlinu i opravdoví fajnšmekři. Rohlik.cz se dlouhodobě zaměřuje na potraviny od prověřených lokálních dodavatelů a farmářů, nyní do svého sortimentu zařadil také kvalitní české zmrzlináře. Exkluzivně nabídne prémiovou pražskou cukrárnu a zmrzlinárnu Ollies, zmrzliny ze Světozoru, či pravé italské gelato od proslulé firmy G7 vyrábějící také značky Gelato Madre a Siviero Maria.

„Máme celkem 14 druhů gelata, které si vozíme z Itálie a dodávky jsme si museli vyjednat přímo tam. Ty zmrzliny jsou vyráběny podle tradičních postupů, které se tam dědí z generace na generaci,“ prohlásil za Rohlik.cz Michal Perlík. „Dva produkty jsou dokonce v bio kvalitě v ekologických obalech, což v Česku jinde nekoupíte. I proto je o ně velký zájem,“ uvedl Michal Perlík z Rohlik.cz.
Nejoblíbenější domácí online prodejce potravin nabízí také RAW zmrzliny bez jakýchkoliv živočišných složek. Jde o ledové potěšení (např. banánové, ananasové, čokoládové) od značky Rawito. Ze zvýšené poptávky o novinky vyplývá, že zákazníci čím dál více přechází od tradičních značek k alternativnějším variantám. „Lidi chtějí vyzkoušet také jiné chutě. Populární jsou zejména rodinná balení ve vaničkách a multipacky. Vozíme je mražené v tom nejlepším stavu,“ tvrdil Michal Perlík z Rohlik.cz. Online supermarket nově doručuje také vychlazená vybraná výčepní piva v plechovce nebo prosecco.