Nejlepší koktejly světa se budou míchat z Bohemia Sektu

autor: | Srp 21, 2013 | Novinky z Gastronomie

Přední světoví barmani se sejdou v příštích dnech v pražském hotelu Hilton. Uskuteční se tu totiž světový barmanský šampionát a zároveň 62. druhé zasedání světové barmanské asociace IBA. Partnerem akce je společnost BOHEMIA SEKT.

Ze sektů značky Bohemia Sekt budou barmani mísit nápoje v soutěžní kategorii „sparkling cocktails“. Sekty a tichá vína z produkce skupiny BOHEMIA SEKT budou také servírovány delegátům při oficiálních recepcích a rautech. Nový designový Bohemia Sekt bar od architekta Jerryho Kozy ozdobí foyer hotelu Hilton.

„S Českou barmanskou asociací dlouhodobě spolupracujeme a společně s ní každoročně pořádáme mezinárodní soutěž barmanů Bohemia Sekt Cocktail Competition, proto jsme velice rádi, že můžeme podpořit našimi sekty i světový šampionát. Věříme, že se s nimi bude soutěžícím dobře pracovat a že porotě i účastníkům kongresu zachutnají,“ okomentoval partnerství společnosti Bohemia Sekt její marketingový ředitel Martin Fousek.

Mezinárodní kongres světové barmanské asociace se uskuteční v pražském hotelu Hilton od 16. do 22. srpna. 550 účastníků přijede na kongres z 64 zemí světa. O titul mistra světa bude soutěžit celkem 156 barmanů. 56 z nich v kategorii classic, 50 soutěžících se utká v kategorii flair.

Všechny důležité momenty IBA MEETINGU & WCC 2013 budou on-line přenášeny na internetu na adrese: ibameeting.playo.tv.