Nejlepší hotely v Mariánských Lázních – HolidayCheck Destination Award 2012: Pět nejoblíbenějších hotelů v Mariánských Lázních

autor: | Lis 8, 2012 | Novinky z Gastronomie

Mariánské Lázně jsou vítězem ceny HolidayCheck Destination Award 2012. Zde se hosté cítili v hotelech a penzionech nejvíce vítáni. HolidayCheck.cz Vám představuje pět nejoblíbenějších hotelů v Mariánských Lázních.

SwissHouse Apartments & Spa****

Pokud si chcete odpočinout a načerpat znovu síly, tak tento hotel Vám k tomu rozhodně pomůže. Hotel SwissHouse nabízí svým návštěvníkům vedle wellness služeb, jako jsou masáže lávovými kameny, rašelinové obklady či venkovní výřivka, také lázeňskou léčbu s lékařským dohledem. Celkově se hotel snaží inspirovat své hosty ke zdravějšímu způsobu života. Hotel získal také cenu HolidayCheck Award 2012!

Informace k hotelu naleznete zde: www.holidaycheck.cz/h176877

Hotel Olympia****

Tento luxusní hotel se nachází v klidném centru města, nedaleko lázeňských parků a známé zpívající fontány. Poskytuje svým hostům nadstandartní služby, přepychové pokoje a vynikající gastronomii. Jak už bývá v Mariánských Lázních tradicí, jsou zde také nabízeny mnohé lázeňské procedury, uvolňující masáže a relaxační koupele.

Informace k hotelu naleznete zde: www.holidaycheck.cz/h104367

Spa & Wellness Hotel St. Moritz****

To správné uvolnění, relax a pohodu nabízí svým hostům hotel St. Moritz. Naleznete zde jak klasické tak i exotické masáže, termoterapie, elektroléčbu nebo i tzv. krémovou koupel královny Kleopatry zakončenou lehkou aroma masáží. Celkově se hotel snaží hýčkat své hosty a nabídnout jim tak maximální komfort.

Informace k hotelu naleznete zde: www.holidaycheck.cz/h211946

Hotel Hvězda-Skalník****

Architektonicky nádherné historické budovy hotelu se skvělým designem nabuzují atmosféru dávných dob. Umístění přímo v centru lázeňského města pak tento pocit ještě umocňuje. Hotel dává svým hostům na výběr z několika druhů pobytů jako je lázeňský nebo ozdravný wellness pobyt, ale také golfový či redukční pobyt, který je zaměřený na snížení tělesné hmotnosti.

Informace k hotelu naleznete zde: www.holidaycheck.cz/h40385