Nedělní Family brunche v La Gare: ochutnejte francouzské speciality, zatímco vaše děti si budou hrát

autor: | Bře 5, 2012 | Novinky z Gastronomie

Brasserie La Gare v;centru Prahy je vyhlášená mimořádně přátelským přístupem k;dětem. Nekuřácké prostředí, přívětivý personál, možnost vjezdu s;kočárkem, zdravé dětské menu za velmi příznivé ceny… A od března dokonce unikátní nedělní Family brunche s;kompletním servisem pro rodiče i děti. V;La Gare tak moderní trend „baby friendly“ podniků dostává zcela nový rozměr!

Každou neděli (poprvé již 4. března!) od 10 do 16 hodin se zrekonstruovaný suterén brasserie promění v hernu plnou zábavy pro malé, v;La Gare však přesto ctěné a vítané, hosty. Dětem se bude věnovat profesionální au pair, je pro ně připraven program s;divadlem, projekcemi pohádek, kreativními dílnami. Nebude samozřejmě chybět ani mini bufet s;lákavými dobrotami uzpůsobenými dětským chutím.

A rodiče? Doménou Brasserie La Gare je autentická francouzská kuchyně, takže pro ně bude připraveno menu s;vybranými specialitami francouzské gastronomie. Zatímco si jejich ratolesti budou hrát, mohou nerušeně ochutnávat – například vejce v;některé z úprav připravených přímo před hosty ve „vaječném baru“ nebo rovněž „live“ zhotovenou sladkou delikatesu. V;průběhu brunche bude k;dispozici francouzský sommelier, který doporučí nejvhodnější kombinaci chutí jídla a vína. Šampaňské a crémant budou při této příležitosti v;nabídce za zvýhodněné ceny. Dospělí zaplatí za vstup na Family brunch 495 Kč /osoba (bez nápojů), děti 245 Kč/osoba (s nápoji).

Nedělní Family brunch v Brasserii La Gare je skvělým důkazem, že prvotřídní gastronomii si mohou užít rodiče i děti, každý po svém, a přesto společně, v;klidu a pohodě.

Kompletní nabídka Brasserie La Gare na www.lagare.cz.