Nakupte v Intersparu a pozvěte si šéfkuchaře Zdeňka Pohlreicha do vaší kuchyně

autor: | Čvc 17, 2012 | Novinky z Gastronomie

Pro všechny, kteří si oblíbili kuchařské umění a originální recepty Zdeňka Pohlreicha, připravila společnost SPAR ČOS soutěž, ve které získají výherci jedinečnou možnost pozvat si tohoto známého šéfkuchaře, aby osobně uvařil přímo pro ně – doma, v;práci, ve škole či na párty pro přátele. Podmínkou pro účast v;soutěži je nákup zboží v;hodnotě alespoň 1;000,-Kč, a to v;jakémkoli hypermarketu INTERSPAR nebo supermarketu SPAR a vyplnění hracího formuláře včetně zaslání motivačního dopisu či videa. Odborná porota v;čele se Zdeňkem Pohlreichem vybere 10 výherců, kterým Zdeněk Pohlreich osobně uvaří a INTERSPAR zaplatí veškeré suroviny. Soutěž je určena nejen jednotlivcům, ale i rodinám, firmám či skupinám přátel.

„Našim zákazníkům se snažíme nabídnout vždy něco navíc. Jedním z;marketingových projektů je i spolupráce se Zdeňkem Pohlreichem, jehož kuchařské umění mohli letos zájemci díky Intersparu vidět a ochutnat již na řadě akcí,“ říká Martin Ditmar, generální ředitel společnosti SPAR ČOS. „Podobné akce se vždy setkávají s;velkým ohlasem, proto jsme se rozhodli uspořádat soutěž, jejíž výherci se mohou s;oblíbeným šéfkuchařem setkat osobně a společně vařit. Věříme, že pro výherce to bude velký zážitek,“ dodává Martin Ditmar.
;
V;průběhu července a srpna 2012 se mohou zákazníci do soutěže přihlásit na webových stránkách, na Facebooku, e-mailem nebo poštou. Do hracího formuláře umístěného na webových stránkách www.interspar.cz vyplní soutěžící unikátní kód z;účtenky (z nákupu nad 1 000,-Kč v;obchodní síti SPAR ČOS). Dále přiloží motivační dopis případně video s;uvedením důvodu/příležitosti, proč by mu měl Zdeněk Pohlreich uvařit. Z;došlých přihlášek a;videí vybere porota v;čele se Zdeňkem Pohlreichem 10;výherců (skupin i;jednotlivců). Ti se pak mohou těšit na osobní návštěvu Zdeňka Pohlreicha, který k;nim v;průběhu září přijede a se kterým budou společně vařit. Z;;návštěvy bude natočeno profesionální video, které bude umístěno na webových stránkách a Facebooku společnosti SPAR ČOS. Více informací a úplná pravidla soutěže jsou k;dispozici na www.interspar.cz

;