Vánoční stolování je příležitost pohrát si se slavnostním prostíráním stolu. Užít si příjemnou atmosféru ve  polečnosti rodiny pomůže elegantně servírované tradiční jídlo i nápoje. Na stůl pak patří i letošní novinka od Mattoni – vratná litrová skleněná lahev. Díky ní si můžete vychutnat pramenitou vodu v novém designovém obalu, který vizuálně souzní s čistotou vody a vhodně doplní i štědrovečerní menu.

Skleněnou lahev Mattoni můžete v ledničce nachladit k servisu, pak ji jednoduše položit na stůl a nechat hosty vybrat mezi perlivou a neperlivou variantou. Na vaši slavnostní tabuli přinese něco úplně nového – elegantní nádobu,
ze které bude radost nalévat přátelům i rodině. Vzhled navrhl oceňovaný produktový designér Marek Mikovec, se kterým Mattoni dlouhodobě spolupracuje.

Nová lahev je vzdušná, ladná a nekomplikovaná. „Myslím, že se mi povedlo vytvořit proporčně vyvážený a nadčasový tvar. Jedná se o mou první realizaci ve skle vytvořenou pro Mattoni,“ říká autor návrhu Milan Mikovec. Mattoni ve skle je k dostání v objemu 1 L ve variantě perlivá a neperlivá. Manipulaci usnadňuje unikátní dělitelná přepravka na 6, resp. 12 lahví. Přepravka i lahve jsou vratné oproti záloze. Mattoni novinka nabízí šetrné a stylové řešení – dopřát si Mattoni s minerály ve správně vyváženém poměru a zároveň dostát principům cirkulární ekonomiky.

Cena litrové lahve Mattoni: 16,90 Kč
Záloha na jednu lahev: 5 Kč
Záloha na celou přepravku: 100 Kč
Záloha na polovinu přepravky: 50 Kč

O minerální vodě Mattoni

Mattoni je ikonická značka neodmyslitelně spojená s motivem orla již od roku 1873. Přírodní středně mineralizovaná minerální voda s vyváženým poměrem draslíku, hořčíku a vápníku, které jsou nezbytné pro lidské zdraví. Rodí se v hloubce 125 až 230 metrů v panenské přírodě u Karlových Varů. Jedinečná poloha na rozhraní Krušných a Doupovských hor jí dává její nezaměnitelnou chuť. K dostání je v přírodní neperlivé, jemně perlivé i perlivé variantě a nabízí širokou nabídku ochucených variant. Více na www.mattoni.cz

O Mattoni 1873

Mattoni 1873, skupina kolem mateřské společnosti Mattoni 1873 a. s. (dříve Karlovarské minerální vody, a. s.), je
největším distributorem nealkoholických nápojů ve střední Evropě, s kořeny sahajícími do roku 1873 a ke
karlovarskému rodákovi Heinrichu Mattonimu. Současnou podobu získala skupina v 90. letech díky výrazným
investicím italské rodiny Pasquale.
Své produkty Mattoni 1873 vyváží do téměř 20 zemí světa a vlastní zahraniční značky minerálních vod
v Rakousku, Maďarsku a Srbsku. V Bulharsku, Slovensku a Maďarsku je výhradním výrobcem a distributorem
nealkoholických nápojů značek firmy PepsiCo. Ve všech zemích, kde skupina operuje, zaměstnává na 3 200
zaměstnanců.

Redakce Gastro&Hotel