Moderní firmy stále častěji instalují přímo na svém pracovišti stroje na čištění obuvi HEUTE

autor: | Lis 5, 2012 | Novinky z Gastronomie

Sebevědomí firmy dokáže vyzdvihnout i tak zdánlivá maličkost, jakou je stroj na čištění obuvi, který je ve vstupních prostorách k dispozici jak zaměstnancům, tak i těm, kteří se do společnosti vydají na jednání.

Trend tzv. čističů bot na pracovišti, v restauraci, penzionu, hotelu, obchodním centru a dokonce i na úřadě, tak běžný například u našich německých sousedů, se začíná stále ve větší míře prosazovat i v České republice. Důvodem není jen péče o obuv zaměstnanců a klientů, ale také praktické hledisko: minimalizace nečistot nanesených do objektu.

Díky moderním technologiím a úzké spolupráci výrobců s designéry je stále jednodušší najít i mezi stroji na čištění bot malý designérský skvost, který velice vhodně doplní jakýkoli interiér. Důkazem je například luxusní stroj PoliSwing z produktové řady Design, který se hlavně v poslední době stává oblíbeným elegantním doplňkem mnohých architektonicky zajímavých interiérů.

Než ovšem společnost stroj na čištění obuvi do svých prostor pořídí, je vhodné, aby zvážila, zda chce investovat do celé pořizovací ceny stroje a následně i do jeho pravidelné údržby, nebo zda zvolí mnohem pohodlnější a v důsledku také cenově příznivější pronájem.

Pronájem špičkových strojů na čištění obuvi značky HEUTE nabízí v České republice firma HEUTE CZ s.r.o. v rámci svého programu Shine&Go. Program firmám nabízí nejen velice výhodný pronájem stroje, ale hlavně jeho pravidelnou údržbu. Stroj, který není pravidelně servisován, totiž může obuv nenávratně poškodit. Z tohoto důvodu je každý pronajatý stroj pečlivě monitorován a v případě nutnosti servisu ihned vyměněn za jiný, aby servis neprobíhal v prostorách klienta a nerušil chod společnosti.

Společnost HEUTE patří k předním světovým výrobcům strojů na čištění obuvi už od roku 1950. V nabídce má jak malé přístroje pro domácí použití, tak vysoce exkluzivní hotelové modely. Stroje, které vynikají tichým provozem, jsou vybaveny vysoce kvalitními leštidly a kartáči z koňských žíní, nesmírně šetrnými i k velmi citlivé obuvi. Stroje jsou navíc vysoce odolné a vydrží i ten nejnáročnější provoz. Zákazníci mohou volit z produktových řad Design, ProLine a BasicLine.