Mlékárna Valašské Meziříčí získala nové ocenění Perla Zlínska

autor: | Říj 23, 2017 | Nezařazené | 0 komentářů

Agrární komora Zlín ve spolupráci se Zlínským krajem také letos vyhlásila soutěž o nejlepší regionální potravinářské výrobky s názvem Perla Zlínska. Do letošního ročníku bylo přihlášeno celkem 139 výrobků od 44 producentů. Z nich hodnotitelská komise vybrala 16 nejlepších výrobků, které tak budou moci používat značku Perla Zlínska. Mlékárna Valašské Meziříčí si odnesla nové ocenění, a to za svou novinku Acidofilní mléko vanilkové s cereáliemi a lněnými semínky.

 Perla Zlínska 2017 z Mlékárny Valašské Meziříčí

„Jsme velmi rádi, že naši novinku Acidofilní mléko vanilkové s cereáliemi a lněnými semínky vybrala hodnotitelská komise jako jeden z produktů, který ponese označení Perla Zlínska 2017,” říká Radka Benešová, Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Tento výrobek jsme se rozhodli uvést na trh na základě poptávky našich zákazníku a úspěchu Acidofilního mléka s cereáliemi,” dodává Radka Benešová.

 Acidofilní mléko vanilkové s lněnými semínky a cereáliemi

Acidofilní mléko obsahuje různé druhy cereálií jako oves, drcený ječmen, pšenici nebo lněné semínko. Obsahuje tři procenta tuku. Acidofilní mléka jsou zákazníky velice oblíbená pro svůj blahodárný vliv na organismus, obsahují totiž probiotické kultury Lactobacillus acidophilus, Bifidobacteria a Streptococcus thermophilus. Díky kvalitnímu obsahu i dobře zvoleným příchutím, vzniká kombinace prospěšného a chutného. To se projevuje na zvyšující se poptávce po těchto mléčných nápojích, přičemž právě len se opět vrací do jídelníčků stále častěji.