Mistrem světa v saunových ceremoniálech 2017 je Čech

autor: | Říj 13, 2017 | Rubriky | 0 komentářů

Saunový svět Infinit Vysočany zahájil podzimní provoz oslavami. Saunový mistr pan Jiří Žákovský ze společnosti Infinit se stal mistrem světa v saunových ceremoniálech 2017.

 Finále mistrovství světa v saunových ceremoniálech  se konalo v Holandsku

Finále mistrovství světa v saunových ceremoniálech – AUFGUSS-WM 2017, konané v Thermen Soesterberg v Holandsku, proběhlo ve dnech 18. – 24. 9. 2017. Jiří Žákovský tak potvrdil své umění z minulého roku a k titulu vicemistra světa 2016 si přidal pro tento rok titul nejvyšší. Jeho soutěžní výbavou je jen kostým a ručník, se kterým kolem sebe mává. A k tomu vypráví příběhy. Finále mistrovství není nijak jednoduché: „Mistr se musí správně představit v rodném i anglickém jazyce. Hodnotí se například pocitová teplota v sauně, mávací efekty nebo to, zda pot mistra necáká na ostatní,“ vysvětluje Žákovský.Při soutěži se bodují také kostýmy a rekvizity. „Používám kostýmy z filmů. Inspiroval jsem se například filmem Gladiátor, pohádkami nebo příběhy z džungle,“ popisuje. Povídky na ceremoniály si vymýšlí sám, témata jsou různá.

Infinit přinesl do českého saunování výrazné oživení

Infinit přinesl do českého saunování výrazné oživení a vysokou úroveň saunových ceremoniálů. Zážitkové saunování, které spolu snoubí přírodní esenciální vůně, hru světel, příjemnou tematickou hudbu a různorodá divadelní představení již v Infinitu zdomácněla. Do Prahy a do Brna přijíždí návštěvníci z celé České republiky i z ciziny a saunové ceremoniály jsou vždy středem pozornosti.

Selský saunový dům Infinit Vysočany a Saunový dóm Infinit Maximus jsou nejen krásné, ale je také nejlépe technicky vybavené ceremoniální sauny u nás. Shlédnout a zažít je možné desítky nejrůznějších saunových ceremoniálů během celého týdne. Při nichž se vám představí několik saunových mistrů, kteří se pravidelně střídají.

Mise společnosti Infinit: zdokonalování služeb a sdílení speciálních znalostí

Jedním z cílů společnosti Infinit je neustálé zdokonalování služeb a sdílení speciálních znalostí. „Pan Žákovský již učí naše saunové mistry, ale pro školení, vedení a koučování v našich wellness centrech v Praze a Brně ho budeme nyní ještě více angažovat. Chceme, aby jeho profesionalita mohla být předávána dál a naši saunoví mistři dosáhli co nejvyšší profesionální úrovně. Zážitkové saunování se dnes těší stále větší a větší oblibě,“ řekl pan Vlastislav Novotný- majitel společnosti Infinit.

 

Text i foto: Infinit