Mercure Belgrade Excelsior byl slavnostně otevřen

autor: | Lis 10, 2017 | Nezařazené | 0 komentářů

Hotelová skupina AccorHotels slavnostně otevřela první hotel mezinárodně uznávané značky Mercure v Srbsku v Bělehradě. Mercure Belgrade Excelsior nabídne hostům prvotřídní hotelové služby v překrásném prostředí centra Bělehradu, ale také přispěje k rozvoji ekonomiky, neboť se zavázal, že veškeré potraviny a nápoje půjdou od lokálních distributorů a výrobců a také s myšlenkou na trvale udržitelný rozvoj.

První Bělehradský hotel Mercure

První Bělehradský hotel Mercure je řízen skupinou Orbis Hotel Group, strategickým partnerem hotelové skupiny AccorHotels ve Východní Evropě, ve spolupráci s majitelem a investorem LAMPSA Hellenic Hotels. Srbsko je 96. zemí, ve které působí značky AccorHotels a povyšuje tak Bělehrad na ještě vyhledávanější destinaci, kterou nyní může objevit více než 36 milionů členů věrnostního klubu tohoto světoznámého hoteliéra.

Otevření hotelu je velkým krokem pro všechny zúčastněné

“Otevření hotelu Mercure Belgrate Excelsior je velkým krokem pro všechny zúčastněné. Pro Bělehrad je to zviditelnění a přilákání dalších hostů, pro nás první hotel v Srbsku. Hotely Mercure jsou vždy inspirovaní místním prostředím, nejinak je tomu i v případě nového hotelu v Bělehradě. Hotel Excelsior je součástí mezinárodní „rodiny“ Mercure s jeho hodnotami, produktovými a servisními nabídkami a také se společným cílem absolutní spokojenosti hostů, bude klíčovým prvkem ve zvyšování kvality pohostinství v Bělehradě,“ komentuje Sabina Bartyzel, generální ředitelka skupiny Orbis Hotel Group zodpovědná za hotely střední třídy.

Na slavnostní zahájení dorazili nejen zástupci vlád

Na slavnostní zahájení dorazili také zástupci vlád, členové místních obchodních společností a firem z oblasti pohostinství, a zúčastnila se ho také paní Tijana Maljković, tajemnice asociace cestovního ruchu srbské obchodní komory a poukázala na to, že Srbsko i nadále přitahuje nové investory: „Díky společnosti AccorHotels/Orbis, je nyní Bělehrad v centru pozornosti jako jedno z měst, kde najdete kvalitní služby. To je skvělá příležitost pro další propagaci Srbska a Bělehradu obecně.“

aždý hotel Mercure je jedinečný

Mercure je jediná značka střední třídy hotelů, která kombinuje sílu mezinárodní sítě se silným závazkem kvality a zkušenosti hotelů, které jsou zakořeněny v tradicích daného místa. Ale zatímco každý hotel Mercure je jedinečný a svým způsobem trochu jiný, jedno mají společné – vysoce kvalitní služby. Hotel Mercure Belgrade Excelsior nabízí v současnosti 73 pokojů, restauraci a konferenční sál v samém centru Bělehradu.

 

Text i foto: Privilegepr.cz