Manner Picknick & Udělej si z volné chvíle Picknick

autor: | Zář 12, 2011 | Novinky z Gastronomie

Rakouská společnost Manner, známá především svou dlouholetou pečící tradicí, přináší na trh novinku – oplatky Manner Picknick v;praktickém balení po čtyřech kusech. Jedná se o revoluční pojetí tradičních Manner Neapolitaner. Záměrem společnosti je dodat oplatek v;takové formě, aby odpovídal porcí potřebě zákazníka, byl vždy při ruce a zachoval si svojí křupavost. Čtyři vrstvy křupavých oplatek prokládané oříškovým krémem tak dodají během dne potřebnou energii, ozvláštní pauzu sladkým zpestřením a postarají se; o dobrou náladu. Nemusíte se obávat, že neudržíte své chutě na uzdě a sníte více, než byste si chtěli dopřát. Picknick oplatka obsahuje 108kcal v;jedné porci, což je přijatelné množství energie. Manner Picknick neobsahuje nasycené tuky, konzervační látky ani umělá barviva a díky tomu si je mohou dopřát i;děti.;

;

„Podnětem pro vznik tohoto nového produktu byla touha zákazníků po praktickém balení oplatek Manner,“ říká Aleš Aldo Koláček, obchodní a marketingový ředitel společnosti Josef Manner s.r.o. „Doufáme, že si tyto oplatky získají své příznivce nejen díky kapesnímu formátu, ale především díky své nezaměnitelné tradiční receptuře. Manner Picknick navíc díky vysokému podílu jemného krému zajistí dobrou náladu a zpestří každý všední den,“ dodává Aleš Aldo Koláček.

Jemné, křupavé oplatky Manner Piknick jsou pečené dle dlouhými léty prověřených receptů firmy Manner. Jedinečný zážitek z;chuti zaručuje krém s;12% podílem lískových oříšků, který zároveň tvoří 81% podíl v;celém výrobku. Manner Picknick svým složením navazují na legendární Neapolitánky, jejichž historie sahá až do roku 1889.

;

;

Doporučená maloobchodní cena Manner Picknick – balení po čtyřech kusech: 19,90 Kč