Značka Lučina je po dlouhá léta známkou té nejlepší kvality. Typicky český produkt, vyráběný vždy z kvalitních surovin a mléka od farmářů z okolí Sedlčan je na našich stolech již od roku 1981.

Nová řada výrobků, která byla speciálně vyvinuta pro široké použití v gastronomii

V minulém roce se řada výrobků rozšířila o novinku Lučinu Crème Fraîche, která byla speciálně vyvinuta pro široké použití v gastronomii (v gastro balení – 1 kg v kyblíčku). Unikátní krémová konzistence, jemná a svěží chuť jsou ideální pro vyvážené doplnění chuti pokrmů.

Díky složení je Lučina Crème Fraîche vhodná na vaření a pečení sladkých i slaných dezertů – skvěle zahustí a zjemní, a to bez přidání „éček“ a lepku (je totiž přirozeně bezlepková, bez konzervantů či umělých barviv).

Lučinu Crème Fraîche si oblíbili přední čeští kuchaři

Lučinu Crème Fraîche si oblíbili přední čeští kuchaři, jako je František Škabroud či Pavel Mareš. Ti z produktu připravili unikátní pokrmy, které zajímavě doplní sezonní menu každé restaurace. Inspirujte se recepty např. na francouzskou klasiku Quiche, či na tradičnější těstoviny s hovězím masem, polévku z muškátové dýně či krémové houbové rizoto.

Více informací a recepty naleznete na webových stránkách www.svet-syru.cz.