Lidé mohou opět hodnotit nejlepší bary v České republice

autor: | Čvn 25, 2012 | Novinky z Gastronomie

Připravuje se II. vydání publikace o nejlepších a nejzajímavějších barech v ČR. Projekt navazuje na úspěšnou celostátní anketu Maurerův výběr Grand Restaurant, která vznikla před patnácti lety. Vydavatelem je „milovník dobrého jídla a pití“ Pavel Maurer. Hodnocení lze zasílat do 27. června 2012 a zároveň se lidé mohou zapojit do soutěže o 5 000 Kč na mejdan! Generálním partnerem projektu je 6x destilovaná Amundsen vodka.

Hlavním posláním celostátní ankety Grand Bar je objektivně hodnotit bary v;České republice a přinášet tak ověřené informace a zaručené tipy.; Maurerův výběr Grand Bar je vytvořen na základě nezávislých názorů od dobrovolných hodnotitelů, kteří tajně a za svoje peníze celoročně navštěvují a známkují jednotlivé podniky. V minulém roce 390 hodnotitelů oznámkovalo 269 barů v ČR! Momentálně probíhá hodnocení vybraných barů na www.grandbar.cz/bary. Známkovat může každý, kdo se na webu Grand Bar zaregistruje a posílá své hlasy. Nově také pomocí mobilních telefonů. Aplikaci pro iPhone si můžete zdarma stáhnout na www.apple.com/itunes/; a pro androidy na play.google.com

Výsledné známky u barů jsou statistickým průměrem všech platných hodnocení. Bary se hodnotí známkami 1 – 5 (jako ve škole) podle kvality a výběru nápojů, obsluhy, interiéru a atmosféry. Hlasovat je možné do 27.6. 2012. Na začátku října budou vyhlášeny výsledky a vydána publikaci Grand Bar 2013.

„Rozhodli jsme se letos motivovat hlavně mladé lidi, proto jsme vytvořili aplikace do mobilních telefonů a vyhlásili soutěž o nejlepší fotografii atmosféry v hodnoceném baru ankety Grand Bar,“ ;říká zakladatel publikace Pavel Maurer.

Hodnotitel, který oznámkuje minimálně 5 barů z celostátní ankety Maurerův výběr Grand Bar a zašle na email soutez@grandbar.cz fotografii z interiéru každého hodnoceného baru, z které je možné hodnocený podnik identifikovat, bude zařazen do soutěže o nejlepší fotografii atmosféry. Ze zaslaných fotografií bude porotou vybrána jedna, která bude nejlépe splňovat výše zmíněné podmínky. Vítěz získá 5 000 Kč na mejdan do podniku podle vlastního výběru z publikace Grand Bar! Kdo nezíská první cenu, nemusí být smutný! Vítěz 2. místa získá 5 lahví Amundsen vodky!

Pravidla soutěže na www.grandbar.cz/soutez;

Grand Bar soutež o 5000 –;www.youtube.com/watch?v=LEr6n_xZ9ukfeature=player_embedded