Jogurt bez laktózy La Formaggeria Gran Moravia

Skvělý a dobře stravitelný

Jogurt je neodmyslitelnou součástí zdravého jídelníčku, ale těm, kdo se potýkají s intolerancí laktózy, může tento jinak velmi prospěšný mléčný výrobek způsobit zažívací problémy. Proto je tu novinka – ručně zpracovaný bezlaktózový jogurt Gran Moravia z těch nejlepších surovin, který je lépe stravitelný. Je sladší chuti s celkovým obsahem cukrů jako u klasického jogurtu. Chutná „jen tak“ ke snídani či svačině, můžete jej ale také obohatit čerstvým ovocem, müsli, lžičkou medu, anebo z něj vyrobit různé dobroty – třeba jej rozmixovat s jahodami a javorovým sirupem, vložit do formiček na nanuky a dát do mrazničky zamrazit.

Cena: 21,90 Kč

www.laformaggeria.cz

Letní osvěžení: lahodný syrovátkový nápoj s příchutí růžového grepu

Syrovátka je tekutina, která vzniká jako vedlejší produkt při výrobě sýrů a má blahodárné účinky na lidský organismus. Obsahuje vápník, fosfor, draslík i celou řadu vitamínu, zejména skupiny B, ale také E, C i A. Výborně působí na trávicí trakt, má antimikrobiální a antivirové účinky – a také skvěle chutná. Vyzkoušet můžete NOVINKU: syrovátkový nápoj Gran Moravia s příchutí růžového grepu v praktickém půllitrovém balení na cesty i do práce. Ledově vychlazený syrovátkový nápoj je navíc ideálním osvěžením v horkých letních dnech.

Cena: 24,90 Kč

www.laformaggeria.cz

Třešňový jogurt Gran Moravia

Třešňová limitka tradičního jogurtu je novinkou na trhu a má vysoký obsah plnohodnotných bílkovin, obsahujících veškeré esenciální aminokyseliny. Jde o kysaný mléčný výrobek, u něhož jsou bílkoviny i tuk právě díky procesu zakysání snadněji stravitelné než u samotného mléka. Obsah prospěšných laktobacilů navíc pomáhá posílit naši imunitu.

Doporučená cena 25 Kč / ks.

www.laformaggeria.cz

Osvěžení ze Sicílie limonády POLARA

Chtěli byste ohromit návštěvu na zahradní párty? Vyzkoušejte retro řadu „Antica ricetta Siciliana“ limonád POLARA, která odkazuje na výrobu Limonád Polara z 50. let. Nealkoholické limonády mají několik příchutí, které byly vybrány tak, aby šlo o historicky tradiční příchutě pro Sicílii, tedy zejména: pomeranč, citron, citrus chinotto a cedrát. Stejně tak i postupy výroby jsou tradiční. Některé limonády obsahují kromě cukru a aromat i podíl ovocné šťávy. Nejlépe chutnají vychlazené, výborné jsou do míchaných nápojů.

Cena: 29,90 Kč

www.laformaggeria.cz

Šumivé, růžové, svěží a elegantní… to je Astoria Honor Rosé Venezia

Když nemůžeme do Itálie, může Itálie k vám. Stačí si skočit do vaší oblíbené sýrárny La Formaggeria Gran Moravia pro elegantní růžové šumivé víno Astoria Honor Rosé Vezenzia DOC z oblasti mezi provincií Benátky a Treviso, kde se produkuje také známé Prosecco. Toto ohromující růžové šumivé víno bylo vytvořeno k 30. výročí Astoria, jednoho z předních výrobců Prosecco v Benátsku. Vyrábí se z hroznů Raboso a Pinot Noir, které se pěstují v blízkosti řeky Piave na hranici provincií Treviso a Benátky. V každém doušku tohoto vyváženého vína s aromatem červeného ovoce ucítíte dokonalou svěžest, která se skvěle hodí jako aperitiv, k rybím a drůbežím pokrmům, pizze, i těstovinám. Tuhle Itálii stojí za to mít doma.

Prodejní cena 419 Kč / láhev.

www.laformaggeria.cz

Redakce Gastro&Hotel