Kavárny, restaurace, bary, hotely… již přes sto let si mohou milovníci kávy dopřát kávu Lavazza, a to nejen v italských podnicích. Kávu připravenou z těch nejkvalitnějších surovin, tradičním způsobem, dle původních receptur.

Pro skutečné profesionály vytvořila Lavazza v oblasti kávy jedinečný program, All the Lavazza Food Service, pomocí kterého Vám pomůžeme poskytovat Vašim hostům jen ten nejlepší možný servis. Naše společné zákazníky zaujmeme vytříbeným designem a pestrostí materiálů podporujících značku Lavazza, stejně jako rozmanitostí specialit Lavazza EspresSOunique. Umožníme Vám zákazníky stále něčím překvapovat.

A nejen to. Vaši nabídku doplníme o kolekci výběrových čajů Whittington stávající ze škály 10 pečlivě namíchaných směsí v pyramidových, anebo 20 vynikajících směsí v papírových sáčcích. Pro milovníky sladkého dále nabízíme prémiovou čokoládu Eraclea, obsahující výběr 10 rozmanitých příchutí kombinovaných v tmavé, hořké, mléčné a bílé čokoládě.

V rámci podpory značky Lavazza se budeme letos potkávat na celé řadě sportovně-společenských akcí, jakými jsou např. MARATONY v Praze, Olomouci, Karlových Varech, Českých Budějovicích a Ústí nad Labem, červnový MATTONI KARLOVARSKÝ KARNEVAL a MATTONI GRAND DRINK, červencový VYSOČINA FEST a vybrané podzimní výstavy zaměřené na segment HORECA. Zapomenout bychom neměli ani na únorovou výstavu SALIMA, kde jsme představili nový program specialit Lavazza EspresSOunique.

COFFEEBREAK. Skutečné partnerství.

Tradice a kvalita kávy Lavazza nás, společnost COFFEEBREAK, autorizovaného partnera Lavazza pro ČR, zavazuje. Zakládáme si na férovém přístupu k zákazníkům. Věříme, že pouze dlouhodobá kvalita přináší skutečné obchodní partnerství. Věnujeme Vám mimořádnou péči, poskytneme poctivý servis, poradenství a originální podporu Lavazza. Podělíme se s Vámi o praktické zkušenosti, pomůžeme Vám růst a zdokonalovat se, umožníme Vám vyniknout a odlišit se. Přesvědčte se sami.

COFFEEBREAK s.r.o.

Ringhofferova 115/1, 155 21 Praha 5

tel.: 257218518, e-mail: info@espressolavazza.cz

web: www.espressolavazza.cz

Redakce Gastro&Hotel