reklama

Kvalitní káva na hotelové snídani

autor: | Bře 17, 2018 | Nezařazené, Rubriky

Bez ranní kávy si řada lidí nedovede představit začátek dne. Její kvalita je velmi důležitá. Dávno jsou pryč doby, kdy nám stačila rozpustná káva. V dnešní době je na trhu rozmanitá nabídka kávových přístrojů, presovačů a také různá kvalita samotné kávy. Domácnosti jsou vybaveny kvalitními kávovary a lidé stejnou nebo dokonce lepší kvalitu očekávají, v restauraci nebo v hotelu při snídani.

Všichni máme určitě řadu zkušeností s hotelovou snídaňovou kávou, které se většinou raději vyhneme, i když jsme zapřisáhlí stoupenci kávy. Většinou nás totiž tato káva v podobě laciné a slabé verze zklamala. Můžeme být, proto, mile překvapeni, když se hotel rozhodne tuto podobu změnit a nabídnout hostům kvalitu už při snídani. Kvalitní káva je základem celé hotelové snídaně.

Spokojený klient se snídaní se bude do hotelu vracet!

Jednou ze základních služeb, kterými se může hotel zapsat do hostova povědomí, je hotelová snídaně s kvalitní kávou. F&B Manažer OREA Hotels & Resorts Jan Číhal přišel s novým konceptem hotelových snídaní, díky kterému se z obyčejné snídaně může stát neobyčejný zážitek. Hlavní myšlenkou je nabídnout kvalitní kávu! OREA Hotels & Resorts se ale rozhodla nabídnout kvalitní zrnkovou kávu již při snídani. „Kvalitní zrnková káva, kterou připravuje česká firma Coffee Blenders, je servírována vyškoleným baristou,“ vysvětluje Jan Číhal.

Barista, který vám kávu připraví dle vašeho přání

Zážitek s kvalitní kávou nabízí OREA Hotels & Resorts ve svých hotelech, kde najdete baristu, který vám kávu připraví dle vašeho přání. „Hosté nám dávají velmi pozitivní zpětnou vazbu na tuto novinku, což nás ujišťuje, že jdeme správným směrem, který jde proti proudu. Rozhodli jsme se, že nechceme šetřit a posouváme hotelovou snídani na vyšší úroveň,“ doplňuje Gorjan Lazarov, ředitel OREA Hotels & Resorts.

Nabídka kvalitní kávy při snídani je doplněna výběrem kvalitních čerstvých šťáv z mrkve, řepy a jablka. Nechybí klasická anglická a americká snídaně v podobě vajíček na všechny možné způsoby, slaniny, snídaňových klobásek, fazolí a rajčat. Kuchař vám také před vašimi zraky připraví omeletu na míru nebo sázená vejce. Vše doplňuje výběr kvalitních sýrů, šunky a pečiva, tzv. kontinentální snídaně. Najdete zde i zdravý koutek s ovocem, jogurty, ovesnou kaší a také jídla přizpůsobená jednotlivým dietám. V neposlední řadě si také můžete sami připravit vafle z předem připraveného těsta.

Hotely by měly pamatovat na to, že snídaně v hotelu je skutečným vrcholem hostova pobytu. Se snídaní a dobrou kávou se host s hotelem často loučí. Je to jeho poslední zážitek a kvalitní káva jistě přispěje k pozitivnímu vnímání celého pobytu.

Text i foto: Omnimedia, s. r. o.