ConnectedCooking a Club Rational se nyní spojily do společného projektu a vznikl tak jeden z největších online portálů pro profesionální kuchyně s ještě větším komfortem, větší bezpečností a větší dávkou inspirace. Platformy se nyní dokonale doplňují a nabízejí s každým kliknutím celou řadu služeb týkajících se profesionální kuchyně i zařízení Rational.

 Kuchyně budu připojené

„Kuchyně připojená k síti je pro společnost Rational největším tématem budoucnosti“, vysvětluje fúzi Tomáš Zumr, ředitel společnosti Rational pro Českou Republiku a Slovensko. „Je pro nás důležité, abychom přístup k nim našim zákazníkům co nejvíce zjednodušili.“ Veškeré přístupové údaje proto zůstávají i nadále platné a starým i novým členům stačí jednou se přihlásit a již mají přístup ke všemu. Služby, jako je rozsáhlá databáze receptů, videa s ukázkami použití i tipy a triky šéfkuchařů, lze používat i bez připojení zařízení do sítě.

Jakmile si jednou na kuchyni připojenou k síti zvyknete, už se bez ní nebudete chtít obejít

„ConnectedCooking je už nyní našimi zákazníky velmi dobře přijímáno a v každodenním použití v kuchyni se velmi osvědčilo. Jakmile si jednou na kuchyni připojenou k síti zvyknete, už se bez ní nebudete chtít obejít,“ tvrdí Tomáš Zumr. Však také jedna z největších celosvětových platforem pro profesionální kuchaře nabízí mnoho výhod. Osobní varné programy i několik tisíc receptů z mezinárodní databáze lze tedy přenášet přímo z počítače, tabletu nebo chytrého telefonu do zařízení a centrálně spravovat. Tento princip je nejen zcela jednoduchý, ale dává i jistotu, že se na všech zařízeních Rational pracuje podle stejných norem. Navíc Vám budou vždy bezplatně a automaticky poskytovány aktualizace, čímž odpadne těžkopádný přenos přes paměťovou kartu.

Uživatelé  jsou vždy aktuálně informováni

Uživatelé ConnectedCooking kromě toho dostávají ještě push zprávy a jsou vždy aktuálně informováni o tom, co se děje v jejich zařízeních a kolem nich. Ideální pro všechny, kteří chtějí centrálně zasahovat do různých decentralizovaných filiálek. Stejně důležitá je pro řetězce i správa uživatelských profilů, díky níž je možné zpřístupnit určité funkce zařízení jen jednomu přesně definovanému okruhu uživatelů. Zabezpečí se tím stálá a neměnná kvalita, a to i v případě různé úrovně vzdělání personálu. Bezpečnost je u společnosti Rational prioritou i v další oblasti: v hygieně. Pro každé zařízení se proto automaticky generuje dokumentace HACCP.  A pokud by snad některé zařízení potřebovalo pomoc technika, bude na to automaticky upozorněn servisní partner, který na základě načtených servisních dat učiní rychlé a efektivní rozhodnutí.

První dojem

„Když přišla funkce ConnectedCooking na jaře na trh, byl jsem mezi prvními, kdo své kuchyně připojili k síti. K tomuto kroku mě přesvědčily nejen výhody pro každodenní práci v mých filiálkách, ale také to, že mám od té doby naprosto zabezpečená data, protože se zde používá nejnovější technologie šifrování,” popisuje své zkušenosti s ConnectedCooking pan Torsten Machold, Head of Productmanagement aveato Business Catering. Doporučil by tento systém někomu? „V každém případě,“ shrnuje, „bez něho by můj pracovní den vypadal úplně jinak.“ Především připojení do sítě je pro nové uživatele velmi snadné: Pomocí kabelu LAN nebo modulu WLAN lze SelfCookingCenter a CombiMasterPlus počínaje generací zařízení 09/11 připojit k počítači, tabletu nebo chytrému telefonu. Stačí zařízení přihlásit – a již vše běží automaticky a Vy jste jediným kliknutím propojeni se vším komfortem. První dojem, spoustu inspirace a další informace o výkonné platformě získáte na adrese www.connectedcooking.com.
text i foto: www.rational-online.com