K nastávající zimě patří nejen teplý svetr, ale také horký čaj s výraznou povzbuzující chutí. Přesně takový je TEEKANNE Ginger Curcuma, zlatavý čaj plný pikantního zázvoru a hřejivé kurkumy. Bylinná směs inspirovaná horkým sluncem orientu spolehlivě vyžene chlad z těla, povzbudí organismus do mrazivých dnů a zimu si s ním užijete s radostí.

Kurkuma si pro svou neodolatelnou zlatou barvu vysloužila přezdívku indický šafrán. Oblibu si získala jako nezastupitelná součást kari koření a její složka zvaná kurkumin navíc zaujala vědce pro své široké pozitivní účinky na lidské zdraví.

Ke kurkumě se báječně hodí její vzdálený příbuzný jménem zázvor. Jeho kořen se používá po staletí jako štiplavé koření, které rozproudí krev v těle. Kromě chuťových buněk jej však ocení i imunitní systém, na který má zázvor blahodárný vliv.

Čaj TEEKANNE Ginger Curcuma přináší oba tyto přírodní dary z dalekých zemí přímo do vaší čajové konvičky. Do zlatého elixíru se zázvorem a kurkumou přidejte ještě lžičku medu a pár kapek citronu a těšte se, až vás s prvními doušky zalije vytoužené teplo a hřejivá pohoda.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz.

Bylinný čaj TEEKANNE Ginger Curcuma je k dostání za cenu 48,70 Kč.

Redakce Gastro&Hotel