reklama

Konference AHR ČR na téma „Nejsou lidi“

autor: | Říj 9, 2017 | Nezařazené | 0 komentářů

Hlavním mottem letošní konference je nedostatek personálu. Široké téma, které lze uchopit z několika úhlů. My jsme se zaměřili na aktuální situaci na trhu práce – nové koncepty náboru, kde brát zaměstnance, jak být první kdo je uloví, jak pracovat s různými generacemi, jaký význam hraje firemní kultura atd.

Kde a kdy?

  1. listopadu a 1.prosince v NH Collection Congress Hotelu Olomouc a Clarion Congress Hotelu Olomouc.

Koho uvidíte?

Naše pozvání přijala řada zajímavých osobností, kteří z pohledu odbornosti mají k této problematice co říci – Rostya Gordon Smith oceněná mezi 50 nejlepšími personalisty světa, P. Horáková – HR manager Mandarin Oriantal Prague či K. Gábová – personální ředitelka úspěšného start up projektu Kiwi.com. Naším hostem bude také Radek Kašpárek, držitel michelinské hvězdy a mnoho dalších, kteří budou diskutovat v panelu o konceptech nové generace.

 Proč se účastnit?

Inspirativní program s řadou zajímavých řečníků, setkání s kolegy, sdílení zkušeností, čas na zábavu i významnou společenskou událost, nejpřijatelnější cena na trhu za akci tohoto formátu. Jeden a půl dne, který stojí za to investovat.

 Cenové balíčky:

Zvýhodňujeme týmy – abyste mohli vzít i Vaše kolegy – 3+1 zdarma.

Cena konferečního pasu je 3 800,- Kč a obsahuje GTG party 30.11. (raut, doprovodný program), účast na odborné části konference (materiály, 2x coffee break, oběd), účast na slavnostní Galavečeři (welcome drink, menu, doprovodný program, předání Výročních cen). Máme i cenu za doprovod – 2 500,- Kč, která obsahuje účast doprovodu na GTG party (raut, doprovodný program), + Galavečeře (welcome drink, menu, doprovodný program, předání Výročních cen)

Máte zájem pouze o Galavečer s předáváním cen? Pak je nabídka za 2 000,- Kč určena právě Vám! Vstupenka obsahuje: welcome drink, menu, doprovodný program, závěrečné předání Výročních cen.

Kde se ubytovat?

Ubytovat se můžete v Hotelu NH Collection Olomouc Congress **** Superior a Clarion Congress Hotelu Olomouc**** Superior. Jejich nabídky jsou Vám k dispozici na www.konferenceahr.cz vč.kontaktů a promokodu

Podrobnější informace o programu akce a přednášejících naleznete na www.konferenceahr.cz.

Registrujte se na: www.konferenceahr.cz