KLASA se představí na Zemi živitelce

autor: | Srp 23, 2011 | Novinky z Gastronomie

Národní značka kvality KLASA se v;letošním roce opět představí na největší tuzemské výstavě Země živitelka, jejíž 38. ročník proběhne ve dnech 25. – 30. srpna 2011 na výstavišti v;Českých Budějovicích. KLASA bude zastoupena ve dvou expozicích – v;pavilónu B4, kde se na 228 m2 představí 21 výrobců, v;pavilónu T1 ve společném stánku SZIF/KLASA a v;rámci road-show na venkovní ploše vedle pavilonu T1, kde se představí dalších 14 výrobců.

;

Země živitelka ztělesňuje bezesporu největší tuzemskou výstavu s;mezinárodní účastí zaměřenou na obnovu a rozvoj venkova, rostlinnou a živočišnou výrobu, prezentaci zemědělské techniky, potravinářskou výrobu, lesní a vodní hospodářství, zahradnictví a pěstitelství a služby pro zemědělství.

;

V;rámci dlouhodobé podpory výrobců, jejichž produkty získaly díky svým kvalitativním parametrům ocenění kvality KLASA, nabídne marketingové oddělení Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) výrobcům i letos možnost prezentovat své produkty v;rámci dvou KLASA expozic – pavilónu B4 a venkovní plochy vedle pavilonu T1. „Jsme rádi, že se nám dlouhodobě daří podporovat výrobce, kteří se snaží o výrobu kvalitních produktů z;českých surovin a kteří pro své výrobky získali ocenění kvality KLASA, a představovat je jak případným obchodním partnerům, tak i spotřebitelům, kteří je v;rámci našich expozic mohou; ochutnat“, říká Dana Půtová, vedoucí marketingového oddělení SZIF.

;

Celkem využije možnosti prezentace v;těchto expozicích 35 výrobců, mezi kterými nebude chybět Mlékárna Žirovnice + Kromilk Kroměříž, Vitaminátor, PT Servis konzervárna, Amylon, Racio, Havlík – Opal, Hanácká kyselka, Leros, Valašské frgály, Rýdl, Orrero, Bohemilk, Svoboda knedlíky, Záruba MK, AGRO-LA, CARLA, České vinařství provoz masná výroba, Hanácká Kyselka, Jižní Morava, a.s., KAND s.r.o., LINEA NIVNICE, Masokombinát Plzeň, Mitra B, ALIKA, Pivovar ZUBR, Příbramská uzenina, PT servis konzervárna, STOCK Plzeň-Božkov, Včelpo, Zřud Masokombinát Písek, Alimpex nebo Choceňská mlékárna.

;

Kromě důrazu na značku KLASA se bude SZIF v letošním roce snažit informovat návštěvníky o své hlavní činnosti – administraci dotací a procesu podávání jednotlivých žádostí o dotace. Propagace, která bude probíhat ve společném stánku SZIF/KLASA v;pavilónu T1, bude dále zaměřena na podrobnou informovanost příjemců dotací o průběhu kontrol ze strany inspektorů SZIF. Bude představen nový systém přijímání žádostí o dotace, který bude spočívat v postupném odbourávání papírové formy. V administraci příjmu žádostí bude SZIF v nejbližším období přecházet k úplné elektronizaci. Například od podzimu roku 2011 zavede SZIF v rámci své komunikace se žadateli elektronický podpis.