Klinické studie prokázaly spojitost mezi hromaděním toxinů a nabýváním na váze. Značka KetoMix proto vyvinula speciální produkt KetoMix Detox.

Tablety, které obsahují silymarin a cholin, nejenže chrání játra, ale mají také blahodárný účinek na jejich regeneraci. Ve velké míře přispívají ke správné činnosti jater a ledvin a k normálnímu metabolismu lipidů.
Efektivní odbourání škodlivých látek (toxinů) pomocí KetoMix Detoxu napomáhá obnově buněk a vede ke zlepšení různých tělesných parametrů. Nemá přitom žádné vedlejší účinky, ani nevede k nutričnímu nedostatku, jak je tomu u detoxikačních diet. Tablety KetoMix Detox jsou zdraví prospěšné a kromě pročištění organismu pomohou také ke zdravé a zářící pleti, krásným nehtům a vlasům. Zlepší metabolismus a pomohou k efektivnějšímu spalování přebytečných kalorií. Zajistí také funkčnější trávicí systém a posílí imunitu.

Detox a hubnutí
KetoMix Detox je velmi vhodným doplňkem při dietách. Organismus během hubnutí odbourává nejen tuky, ale i toxiny, které se dlouhodobě ukládaly do tukové tkáně. Tělo tak během hubnoucí kůry shazuje nahromaděný tuk a zároveň vyplavuje nežádoucí škodliviny. Pitný režim umožňuje ledvinám zbavovat se škodlivých látek a dostatečný přísun vlákniny ze zeleniny a KetoMix jídel napomáhá pročišťovat střeva a podporovat tak růst prospěšných střevních bakterií, které se opět postarají o vylučování škodlivých látek. Játra jsou velmi často přezdívána jako „čistička“ nebo „elektrárna organismu“. Jsou to právě ona, která se starají o správný chod metabolismu, pročišťují organismus od toxinů, kontrolují strávenou potravu, přeměňují živiny na energii a během ketózy přeměňují tuky na ketonové látky. KetoMix Detox díky obsahu silymarinu a cholinu, pomáhá všem zmiňovaným orgánům k jejich správnému fungování a tělo zklidňuje a pročišťuje.
Silymarin je účinná látka, která pochází z bodláku Ostropestřce mariánského. Tato rostlina měla svůj význam už ve Staré Antice jako lék při hadím uštknutí. Dokáže urychlit obnovu jaterních buněk
a i v dnešní době je hojně doporučován při intoxikacích, otravách nebo jaterních onemocněních jako je cirhóza nebo žloutenka.
Cholin má při dostatečném příjmu ochranný účinek na fungování jater a metabolismus tuků. Nedostatek tohoto vitagenu může vést až k poruše jaterních funkcí či ztučnění jater. Dostatečný příjem cholinu je tedy velmi důležitý především v léčení těchto zdravotních problémů.
Proteinová neboli ketonová dieta s produkty KetoMix dokáže nejen proměnit postavu a tím i vnitřní vnímání sebe samých, ale spolu s KetoMix Detoxem pomůže i správné funkci celého organismu.

Prozkoumat opravdové příběhy skutečných lidi, kteří zhubli s KetoMixem a začali tak novou kapitolu života, je možné na www.ketomix.cz nebo facebookové poradně.

oficiální Facebook I KetoMix Facebook poradna
Více informací naleznete na www.ketomix.cz

KetoMix dieta je postavena na principech tzv. ketonové diety. Nabízené produkty je možné používat ve fázi hubnutí jako celodenní stravu i samostatně jako běžná proteinová jídla. KetoMix produkty se vyrábějí z kvalitního syrovátkového proteinu, finální produkt se zpracovává v České republice. KetoMix jídla plně vyhovují přísným podmínkám HACCP certifikace. Výroba produktů KetoMix společně s internetovým obchodem splňují veškeré požadavky Státní zemědělské a potravinářské inspekce. Značka působí na českém a slovenském trhu.