Katalog GO IN 2012 přináší velké množství látek

autor: | Čvn 25, 2012 | Novinky z Gastronomie

Společnost GO IN slaví v tomto roce své 40. narozeniny a v jubilejním katalogu přináší celou řadu nápadů. Výběr z 270 nových potahových materiálů umožňuje realizaci zcela individuálních gastronomických koncepcí v téměř jakékoliv kombinaci barev a materiálů. Pro lavicové systémy, židle a barové židle můžete vybírat čalounění a potahy ve stejných nebo vhodných barvách a materiálech.

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Křesla a pohovky už nemusejí mít jednobarevný potah. Područky nabízené s látkou v atraktivních vzorech můžete kombinovat se sedáky z odolné koženky. Perfektně tak sladíte například pohovky a křesla kolekce CHILL OUT v salonku s nábytkem DECO ART v baru a restauraci. Nápadné nebo klasické barvy či nové elegantní látkové vzory dotvářejí styl každého objektu.

Nábytek určený k sezení můžete kombinovat se stoly v moderních barvách a v nových extrémně odolných materiálech. V kolekci QUORUM prezentuje dřevěná židle netušené možnosti proměn. Pro řadu CHILL OUT byly navrženy takové pohovky a křesla do salonků, ze kterých se jistě nebude chtít nikomu vstát.;
;
Více na adrese: www.go-in.cz