Jediný pro ČR a SR pravidelně vycházející titul určený milovníkům vína, odborné veřejnosti a profesionálům z oboru HoReCa.

Nový ročník průvodce pro HoReCa odborníky, F&B manažery a vážné zájemce o víno má praktický formát, přehledné teritoriální uspořádání, pro každé vinařství je vyhrazena jedna strana a místem na vlastní degustační poznámky. Obsahuje věcné, aktuální a ověřené informace o stovkách vinařství od nejmenších rodinných až po velké firmy, tipy na doporučená vína, podrobné údaje o produkci a používaných technologiích. Třídění je přehledné podle států, podoblastí (oblastí) a poté abecedně podle obcí a firem.

V horní části každé stránky jsou kompletní kontakty a základní faktografické údaje o vinohradech, způsobu hospodaření, objemu produkce, cenách, nabídce služeb a nejlepších vínech. Následuje text věnovaný historii příslušného vinařství, používaným technologiím, produkci, obchodním kanálům, degustacím, ubytování a také výhledech a plánech firmy do budoucna. Spodní část strany obsahuje předtištěné místo pro vlastní degustační poznámky uživatele publikace.

Každá strana je doplněna údaji o GPS sklepa nebo provozovny a postranními hmatníky usnadňujícími orientaci a listování v knize. Česká část publikace je v češtině, slovenská ve slovenštině.

 

Formát cca 100 x 195 mm, cca 380 stran, EAN 9788081830556

369 Kč / 14,59 EUR

Od konce ledna 2019 v knihkupectvích nebo na www.vinarskypruvodce.com