Hanácká vodka, která pochází z produkce prostějovské Palírny U Zeleného stromu, se na léto oblékla do nového hávu. Aktuální design etikety hraje živými barvami v duchu letní zábavy a pestrosti aktivit, které se dají v letních měsících provozovat.

Limitovaná edice oslavuje tradiční českou dovolenou. Etiketu zdobí ilustrované postavy lidí koupajících se ve vodě a vše, co k pravé rekreaci u nás patří ‒ posezení u ohníčku s kytarou, opékání buřtů, výlety po památkách a spaní v kempu. „Hanácká vodka poukazuje na to, že Česko nabízí mnoho různorodých způsobů, jak si léto skvěle užít i bez vycestování za hranice. Jako původní česká značka jsme chtěli zákazníkům připomenout, že zábava na chatě, u vody, pod stanem nebo při grilování na zahradní party rozhodně stojí za to,“ upřesňuje Jan Sedláček, brand manažer značky.

Jedna z nejprodávanějších vodek u nás v sobě spojuje vyváženou jemnost a čistotu původního českého receptu. Vyrábí se jenom z těch nejlepších surovin – základ tvoří křišťálově průzračná hlubinná voda z Prostějova a jemný melasový líh. Její kvality a jedinečné čistoty je dosaženo díky šestinásobné filtraci přes aktivní uhlí a dokonalému výrobnímu procesu. Vodka s 37,5 % alkoholu chutná nejen samotná, podávaná ideálně na ledu, ale perfektně doplňuje také mnohé míchané drinky.

 

 

Redakce Gastro&Hotel