Jogurtová zmrzlina se v posledních letech těší značné popularitě. Kvalitní produkty nabízejí vynikající chuťový zážitek, který si v ničem nezadá s klasickými krémovými zmrzlinami. Jako bonus vám navíc dodá potřebné „hodné“ bakterie a živé kultury. Zmražený jogurtový krém Zmrzka od české firmy Hollandia si nyní můžete vychutnat i v letně svěžím kabátku z mangového a malinového sorbetu. A pokud preferujete zmrzlinu spíš ze lžičky než z dřívka, je tu pro vás horká novinka: kelímková Zmrzka v příchuti brownie.

Zmrzlina patří mezi nejoblíbenější letní pochoutky. Vedle klasických ovocných sorbetů a smetanových zmrzlin v posledních letech roste obliba zmrzlin jogurtových. Jsou sytější, mívají více bílkovin a o něco méně cukru, ale především díky jogurtu obsahují prospěšné střevní bakterie, probiotika. A právě ty bychom si v létě plném grilovaček či gastro výletů měli dopřát ve zvýšeném množství. Až vás zase jednou bude honit mlsná, vyzkoušejte třeba poctivou jogurtovou Zmrzku Hollandia. Sáhnout můžete po variantě v kvalitní mléčné, hořké i bílé čokoládě, pro dokonale letní zážitek ovšem doporučujeme nové letní příchutě.

Zmrzka

Jogurtový krém doplněný o několik příchutí, polevu a následně zmražený. Stále však zůstává zachováno to nejdůležitější, a sice vysoká kvalita. Ve Zmrzce se spojilo to nejlepší – poctivé mléko, BiFi kultury a Selský jogurt. Toho mražený krém obsahuje 70 procent. V nabídce jsou varianty s mléčnou, bílou či hořkou čokoládou. Poslední novinkou jsou ovocné příchutě, a to malina a mango. Všechny suroviny jsou nejvyšší kvality.

K dispozici je balení produktu: 50 ml.

Zmrzka brownie

Ovocné příchutě vás ani v létě netáhnou? Pak vás snad potěší mrazivá novinka v podobě Zmrzky s příchutí brownie, populárního amerického dezertu, který je opravdovou manou čokoholiků. A protože takovou dobrotu si nejlépe vychutnáte s celou rodinou, přichází nová Zmrzka brownie v kelímkovém rodinném balení.

Selský jogurt Hollandia, smetana, tmavé těsto brownie, kelímek a mínusové teploty. Nic víc nová Zmrzka s brownie těstem nepotřebuje. Zmrzka navíc obsahuje bakterie BiFi, které prospívají vašemu zažívání, a přesto si udrží svou neodolatelnou jogurtovou chuť.

Redakce Gastro&Hotel