Pokud chcete potěšit opravdového gurmána, voucher do restaurace Grand Cru pro něj bude tím pravým dárkem. Tento uznávaný pražský podnik navštívili snad již všichni příznivci luxusních pokrmů. Skvělé jídlo tu můžete doplnit prvotřídním vínem, které vám doporučí zkušený sommeliér.

Vybrat dárek není vždy jednoduché. Pokud však darujete možnost užít si nezapomenutelný zážitek, stěží se spletete. Máte ve svém okolí opravdového gurmána? Návštěva restaurace Grand Cru pro něj bude jistě něčím, na co bude dlouho vzpomínat. Kombinace netradičních chutí a sezonních surovin nadchne každého. Restaurace nabízí také degustační menu, v kterém si můžete vy či vaši přátelé vychutnat různé speciality podniku.

Přátelům či rodině můžete darovat voucher ve vámi zvolené hodnotě. Dojít si pro něj můžete přímo do restaurace či si o něj zažádat elektronickou formou. Navíc se na něj vztahuje nový věrnostní program YIM & PIJU, v rámci nějž můžete nasbíranými body dále platit v restauracích spadajících do věrnostního programu.

Aktuální menu restaurace Grand Cru najdete na stránkách www.grand-cru.cz

YIM & PIJU

Nový věrnostní program YIM & PIJU je určen všem labužníkům. Věrnostní kartu si můžete vyzvednout v kterékoliv z restaurací věrnostního programu, tedy v Grand Cru, v Pohostinci Karlín a Pohostinci Monarch. Sbírejte body, kterými pak můžete v restauracích platit. Spolu s kartou získáváte i 5% slevu do e-shopu www.1er.cz. Více informací o věrnostním programu najdete na stránkách Karlin.pohostinec.cz.