Ján Bartík nastupuje na pozici Managing Director společnosti RATIONAL Czech Republic s.r.o.. Ján je zkušený vedoucí pracovník, který je po celý svůj profesní život spjat s potravinářským  průmyslem. Pracoval mimo jiné jako Business Development Manager v německé společnosti Bizerba SE / Co.KG a významné podnikatelské zkušenosti získal jako zakladatel a generální ředitel společnosti DeNuevo.

„Jsem velmi potěšen, že se nám podařilo získat Jána na pozici jednatele společnosti RATIONAL pro naše trhy v České republice a na Slovensku. Jeho zkušenosti z místních trhů, ale i mezinárodní know-how nám pomohou udržet tempo našich rozvojových plánů v České republice a na Slovensku v nadcházejících letech. Jsem rád, že mohu předat vysoce motivovaný tým obchodních profesionálů s dobře vybudovanou partnerskou a servisní sítí. Při dalším rozvoji obou trhů bude pokračovat v naší cestě silného partnerství a transparentnosti,“ komentuje Kilian Schütz, Director of Sales Cluster EE RATIONAL International AG.

„Nastoupit na pozici jednatele společnosti RATIONAL, která je lídrem na trhu, je pro mě velkou ctí a závazkem. Na svou novou práci se velmi těším, protože jsem přesvědčen, že mi dokonale vyhovuje. Jsem připraven do ní vnést všechny zkušenosti, které jsem dosud získal: společně s týmem motivovaných profesionálů a za pomoci nejlepších produktů ve své třídě budeme zákazníkům přinášet nejvyšší možný užitek. Budu pracovat na základě velmi úspěšné strategie se silnými prodejními a servisními partnery; zůstanu v potravinářském průmyslu, který je mou velkou vášní, a jako příjemný vedlejší efekt si budu moci užívat standardů a kultury německé společnosti. Těším se, až se podrobně seznámím s fungováním RATIONAL a stanu se součástí kultury a úspěchu této výjimečné společnosti.“ Ján Bartík, Managing Director RATIONAL Czech Republic s.r.o.