Osm vítězství z devíti ročníků a absolutní vítězství v kategorii Wellness & Spa v konkurenci více než tisícovky  hotelů… Na to vše dokázal proměnit své nominace luhačovický hotel Alexandria při udílení letošních cen o nejoblíbenější hotel roku Czech Hotel Awards 2020. „Vážíme si toho, že jsme letos obhájili již osmé vítězství v kategoriích čtyřhvězdičkových hotelů a wellness & spa hotelů ve Zlínském kraji,“ uvádí Ing. Miroslav Procházka, ředitel Alexandria**** Spa &Wellness hotelu, a pokračuje:

Absolutním vítězem kategorie Wellness & Spa jsme se stali letos vůbec poprvé, a o to větší máme radost, že opakovaná vítězství jsou potvrzená ještě další kategorií. Za to vše patří velké díky jak kvalitnímu a sehranému týmu, který o hosty pečuje, tak zvláště hostům – protože právě oni jsou těmi, kdo dávají nominovaným hotelům své hlasy, a tak jsou pro nás velkou motivací udržovat standardy na nejvyšší možné úrovni.“

Cena Czech Hotel Awards patří každoročně k nejdůležitějším hotelovým událostem roku, při které jsou oceněny nejoblíbenější české hotely nabízející ty nejkvalitnější služby.

Za jaké služby si hotel Alexandria zasloužil svá ocenění?

Wellness ve stylu Starého Říma s bazénem se zlatým sluncem na dně, lemovaným antickými sloupy a vyhřívanými lehátky jako ve starořímském senátu, vířivky pod širým nebem a plachtami evokující plavby Alexandra Velikého nebo široká nabídka masáží obličejových a tělových spa rituálů… a co víc? „Do hotelu Alexandria je přiveden léčivý pramen, takže hosté mohou využít cenné bonusy lázeňského zázemí – pramen totiž díky tomu můžeme využívat na uhličité koupele, které jsou jinak doménou pobytů léčebných,“ dodává Miroslav Procházka. Více o hotelu Alexandria na www.lazneluhacovice.cz.

Redakce Gastro&Hotel