Síť wellness center nabízí k relaxaci nově zrekonstruovanou privátní saunu v Praze. Klienti si tak mohou pronajmout saunu pouze sami pro sebe a užít si tak saunování v soukromí.

Privátní finská sauna v provensálském duchu nabízí příjemnou příležitost pro ničím nerušenou relaxaci pro páry či přátele. V prostorné saunové kabině ze světlého a tmavého dřeva může pohodlně rozjímat dvě až sedm osob. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici zážitková sprcha s vodopádem a bočními tryskami.

Součástí privátní sauny je útulná relaxační místnost s posezením a lehátky pro maximální pohodlí. K dispozici je denní a odpočinkový tisk. Občerstvení si mohou klienti kdykoli objednat vnitřní telefonní linkou, v nabídce jsou kromě osvěžujících alkoholických a nealkoholických nápojů také kvalitní zážitková vína, sendviče či sladké dobroty.

Privátní saunu lze propojit s relaxací ve druhé wellness zóně – ve vířivém whirlpoolu anebo mohou klienti využít možnosti spojit  několik  příjemných věcí v jednu jedinečnou relaxaci a vyzkoušet zážitkové balíčky.

Biopozitivní účinky sauny

Sauna je zcela jistě ta nejdokonalejší očista, jak duševní, tak fyzická. Působí blahodárně na fyzický i psychický stav člověka – bolest i napětí povolí, ztuhlé svalstvo se regeneruje, tělo se detoxikuje a vy si báječně odpočinete. Sauna posiluje imunitu, rozšiřuje cévy, zklidňuje činnost srdce, uvolňuje dýchací cesty, ale také potlačuje nespavost a nervozitu.

Saunování na jaře pomáhá přivyknout organismus na blížící se změny v počasí. Na jaře se tělo detoxikuje po zimě, probíhá jarní očista. Organismus se otužuje a připravuje se na letní teplotní rekordy.

Více informací o privátní sauně najdete na:

www.infinit-fitness.cz

Otevírací doba wellness centra:

Po – Pá 7:00 – 23:00

So – Ne 8:00 -23:00