Hotelstars Union na cestách

autor: | Dub 22, 2014 | Novinky z Gastronomie

V těchto týdnech pomalu finišují úpravy katalogu kritérií klasifikace Hotelstars pro období dalších let (pokud jste nezaznamenali, více se dozvíte např. v minulých číslech časopisu AHR fórum – ke stažení na www.ahrcr.cz).

Proto jsme se 4. března přesunuli za našimi kolegy do Berlína, kde se konal další ze série letošních meetingů skupiny Hotelstars Union. Kromě již zmiňované úpravy kritérií, jejichž konečný výsledek bude představen za měsíc v Římě, jsme řešili například rozšíření Hotelstars Union o další členské země (např. Island, Irsko či Itálie projevili vážný zájem se k nám připojit), propojení databází certifikovaných zařízení všech členských zemí a její propojení s ostatními databázemi, mapamy, atd. a také třeba další kroky, kam by měl směřovat marketing Hotelstars.

A protože se od 5. do 9. března konal mezinárodní veletrh cestovního ruchu ITB Berlin, kterého jsme se se svými členskými hotely letos rozhodli za AHR ČR účastnit, využili jsme příležitosti a prezentovali jsme zde náš katalog certifikovaných hotelů, o které byl mimořádný zájem. Tímto děkujeme RCC Hluboká nad Vltavou a Hotelu Podhrad Hluboká nad Vltavou, Darovanskému dvoru, Zámeckému hotelu Liblice, Lázním Jáchymov a dalším, kteří s námi do toho šli.

Také jsme se zúčastnili veletrhu MITT Moskva a v listopadu nás čeká WTM Londýn, kde opět budeme prezentovat náš Hotelstars katalog.