Hotelstars.cz rozšířen o recenze hostů

autor: | Čvn 25, 2012 | Novinky z Gastronomie

Od května 2012 mají provozovatelé ubytovacích zařízení možnost monitorovat a aktivně odpovídat na recenze z;různých serverů prostřednictvím jedné databanky recenzí hotelových návštěvníků. CzechAdvisor (www.czechadvisor.cz) je novým projektem Asociace hotelů a restaurací České republiky, agentury CzechTourism a Ministerstva pro místní rozvoj.

CzechAdvisor umožňuje nejen provedení recenzí hostů hotelů, penzionů a kempů z celé České republiky, ale také spolupracuje s dalšími českými portály a sdílí jejich recenze. Jedním z;nich je právě web www.hotelstars.cz, který je s;CzechAdvisorem propojen – recenze napsané prostřednictvím CzechAdvisoru se tak promítne u konkrétního certifikovaného ubytovacího zařízení na www.hotelstars.cz a naopak – pokud host napíše recenzi zde, je recenze zároveň stažena na www.czechadvisor.cz.

CzechAdvisor představuje databanku recenzí ubytovacích služeb, kde může host poskytnout svůj názor na pobyt v;konkrétním hotelu a zároveň si přečíst názory a hodnocení ostatních hostů. Cílem je poskytnout hoteliérům a jejich zákazníkům ucelený přehled recenzí, tedy názorů hostů na reálnou úroveň poskytnutých služeb. V;systému je v;současné době již k;dispozici více než 25 000 recenzí hostů. Recenze, spolu s;oficiální klasifikací ubytovacích zařízení (tedy počtem hvězdiček), jsou v;současné době hlavním orientačním měřítkem při rozhodování zákazníků.;