Barceló Brno Palace Hotel v;budově Městského dvora na Šilingrově náměstí bude otevřen v;pondělí 20. února. Španělský hotelový řetězec Barceló, který provozuje své hotely v;17 zemích světa, otevírá brněnský hotel jako třetí v;České republice (a jako první mimopražský).

„Toto výjimečné čtyřhvězdičkové zařízení nabízíme pod značkou Barceló Premium, což je nejvyšší kategorie hotelů Barceló. Hotel, jehož strohý exteriér je v příkrém kontrastu s;ohromujícím romantickým atriem a;moderní výzdobou všech zařízení, se rodí s;posláním stát se jedním z;nejlepších hotelů ve městě,“ informoval ředitel hotelu Barceló Brno Palace Alejandro Martín Álvarez.

PR služby bude novému hotelu zajišťovat agentura MARCO BBN. „Jsme rádi, že jsme do svého portfolia získali dalšího globálního klienta, díky kterému můžeme dále rozvíjet naše PR aktivity v;segmentu B2B i B2C,“ uvedl ředitel agentury Pavel Marek.

Hotel Barceló nabídne od pondělí svým hostům ubytování ve 119 pokojích, konferenční prostory, zážitkovou restauraci Palazzo, která se bude zaměřovat na středomořskou a českou kuchyni, bar B-Lounge s;ambicemi stát se místem pro společenská i obchodní setkávání v centru města, kde si každý může vychutnat skleničku nebo výtečný módní koktejl, wellness prostory a další služby.

„Jelikož Brno je díky své výhodné poloze také městem obchodních jednání, Barceló Brno Palace Hotel je vybaven pěti moderními společenskými sály, které stejně jako celý hotel disponují bezplatným bezdrátovým připojením na internet a ve kterých je možné uskutečnit akce až pro 160 osob. Je také možné pronajmout atrium, které je svým designem a velikostí ideální pro oslavy, koktejly, předváděcí akce a rovněž pro módní přehlídky,“ vyzdvihuje ředitel hotelu Martín Álvarez konferenční potenciál svého hotelu.

Brno by do budoucna nemuselo být posledním českým rozšířením sítě Barceló. „V;České republice si věříme a máme v;plánu síť našich českých hotelů dále rozšiřovat,“ uzavírá ředitel hotelu.

Redakce Gastro&Hotel